بسیج کارمندان استان لرستان این روزها پا به پای سایر بسیجیان برای مقابله با کرونا اقدامات جهادی انجام می دهند.

به گزارش سفیرافلاک این روزها از کارمندان بسیجی گرفته تا کارگران و بانوان بسیجی همه برای مبارزه با کرونا وارد عمل شده اند، از دل و جان برای خدمت به مردم و ضدعفونی کردن معابر و ادارات تلاش می کنند.

کارمندان بسیجی نیز در کنار سایر جهادگران این روزها سخت مشغول تهیه و توزیع اقلام بهداشتی و غذایی هستند و از سوی دیگر ضدعفونی کردن ادارات را انجام می دهند.

بسیج ادارات لرستان نیز با حضور ۲۴۰ نفر از بسیجیان این قشر این روزها در ادارات کل و ادارات شهرستانها مشغول خدمت هستند.

فعالیت ۲۸ گروه جهادی در بسیج ادارات لرستان

امین صارمی مسئول بسیج ادارات لرستان در گفت و گو با سفیرافلاک اظهارداشت: بسیج ادارات استان لرستان در قالب ۲۸ گروه جهادی شامل ۲۴۰ نفر از ابتدای شیوع کرونا تاکنون مشغول به خدمت هستند.

وی افزود: تاکنون بیش از ۸۰ هزار و۷۷  بسته مواد غذایی و بهداشتی تهیه و توزیع شده که از این تعداد ۵۰۰۰ بسته مواد غذایی، یکهزار عدد شیلد و مابقی اقلام بهداشتی بوده که تهیه و توزیع شده است.

ضدعفونی کردن ۹۰ اداره در لرستان

صارمی از ضدعفونی کردن ادارات خبر داد و تصریح کرد: بخشی از تلاش جهادگران در این راستا ضدعفونی کردن ادارات بوده که تاکنون ۲۰ تا از ادارات کل و ۹۰ اداره از شهرستان ضدعفونی شده اند.

وی بیان کرد: ضدعفونی کردن ادارات به صورت مستمر ادامه دارد و در این روزهای سخت کرونایی، بسیج کارمندان نیز در کنار سایر بسیجیان مشغول به خدمت هستند.

دستگیری از نیازمندان و اقشار آسیب پذیر در کمک مومنانه

مسئول بسیج کارمندان لرستان با اشاره به اجرای طرح کمک مومنانه گفت: در راستای اجرای این طرح، بسیج کارمندی همگام با سایر خیرین و بسیجیان برای کمک به نیازمندان در صحنه حضور دارند.

صارمی خاطرنشان کرد: کمک به محرومان و نیازمندان از اهداف اصلی این طرح است که برنامه ریزی لازم صورت گرفته و در این راه نیز گام هایی مهم برمی داریم و در جهت رفع نیازمندی های اقشار آسیب پذیر از کرونا با همه توان تلاش خواهیم کرد.

انتهای پیام/