عبدالعلي گيوه كي گفت: مشکل نساجی بروجرد سرمایه در گردش است و فعالیت مجدد این واحد تولیدی قرار است از 10 اردیبهشت ماه آغاز می شود.

عبدالعلی گیوه کی در گفت و گو با سفیرافلاک اظهارداشت: نساجی بروجرد یکی از واحدهای تولیدی بزرگ و برند کشور است که سالهاست این واحد تولیدی در تولید انواع مختلف پارچه فعالیت می کند.

وی با اشاره به مشکل سرمایه در گردش نساجی افزود: این واحد تولیدی دارای مشکل سرمایه در گردش بود که پیگیری های لازم برای رفع این مشکل در حال انجام است تا این واحد تولیدی دوباره فعالیت خود را آغاز کند.

گیوه کی تصریح کرد: نساجی بروجرد از ابتدای سال جاری فعالیتی نداشته اما با تلاش ها و رایزنی های لازم قرار است که ۱۰ اریبهشت ماه، فعالیت این واحد تولیدی دوباره آغاز شود.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بروجرد گفت: در این واحد تولیدی بیش از ۹۰۰ کارگر در سه شیفت کاری مشغول به کار هستند که تولید پارچه را انجام می دهند و بدون تعدیل نیرو، همه کارگران از چند روز دیگر کار خود را آغاز می کنند.

وی با اشاره به سامانه ثبت بیمه بیکاری افزود: تاکنون از شهرستان بروجرد ۴۰۰۰ نفر در این سامانه ثبت نام کرده اند که بیشتر این افراد در مشاغل خرد مشغول به کار بوده که بر اثر کرونا، کسب و کار آنها دچار مشکل شده است.

گیوه کی عنوان کرد: از شب گذشته ارسال پیامک به افرادی که مشمول دریافت بیمه بیکاری نمی شوند، آغاز شده است.

انتهای پیام/