سرهنگ علي رشنو گفت: در لبيك به فرامین مقام معظم رهبری برای به صحنه آوردن کمک‌های مومنانه مردم در جهت حمایت از نيازمندان، فعالان فضاي مجازي بسيج لرستان باهمه توان پاي كار آمده اند.

سرهنگ دوم پاسدار علي رشنو در گفت وگو با سفيرافلاك در رابطه با اجراي رزمايش سراسري  #كمك_ مومنانه با اشاره به بيانات گهر رهبرمعظم انقلاب مبني بر اينكه عدّه‌ای هستند که در این شرایط حقیقتاً زندگی‌شان بسختی قابل گذران است، مردمی که توانایی دارند بایستی در این زمینه فعّالیّت وسیعی را شروع کنند، اظهارداشت: قرارگاه فضاي مجازي سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان در لبيك به فرمایشات مقام معظم رهبری مبني بر رزمایش همدلی، مواسات و #کمک_مومنانه با هدف کمک به نیازمندان و مستمندان در آستانه ماه مبارك رمضان از ۲۲فروردين فعاليت خود را آغاز كرد.

وي با اشاره به استفاده از ظرفيت فضاي مجازي بسيج در راستاي #كمك_مومنانه گفت: پويش هاي مختلفي با عنوان #كمك_مومنانه در بسترفضاي مجازي  راه اندازي شد و از طريق اقدامات رسانه اي، جريان سازي و پست هاي تبليغاتي از همه مردم شريف استان و خيران گرانقدر براي سهيم شدن در اين امر خداپسندانه دعوت بعمل آمد.

به گفته سرهنگ رشنو اسلام دين برادري و انفاق و ايثار است حال كه بخاطر كرونا معيشت بسياري از هم وطنانمان اوضاع خوبي ندارد ان شالله با مواسات،همدلی و همراهی مردم بتوانيم ازاين  سختي هم عبور كنيم و با كمك همه دستگاه‌ها، نهادها، خیران و اقشار مردم  بتوانيم  به خانواده هاي نيازمند و افراد آسيب ديده از كرونا در ماه مبارك رمضان #كمك_مومنانه برسانيم.

مسئول سازمان فضاي مجازي بسيج مركز لرستان بيان كرد: قرارگاه فضاي مجازي سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان در راستاي اجراي اين رزمايش سراسري از طريق توليد كليپ، موشن، پوستر، عكس نوشته، خبر، گزارش تصويري، مصاحبه و … و انتشار در سايت هاي خبري وشبكه هاي اجتماعي تلگرام، اينستاگرام و توئيتر نسبت به جريان سازي و اطلاع رساني گسترده اين امر مهم به منظور جمع آوري كمك هاي مردمي اقدام كرده است.

سرهنگ رشنو تصريح كرد: برای به صحنه آوردن #کمک‌های_مومنانه مردم در جهت حمایت از نیازمندان و خانواده هاي آسيب ديده از بيماري كرونا همه نيروهاي فعال در فضاي مجازي بسيج استان  با همه توان پاي كار آمده اند.

وي خاطرنشان كرد: در رزمايش #كمك_مومنانه اعضاي شبكه مردمي سايبري انقلاب در سراسراستان، تيم هاي توليد محتواي ديجيتال بسيج، تيم هاي رسانه اي و خبري جهت بهتر برگزار شدن اين رزمايش روزانه نسبت به انعكاس كمك هاي مردمي صورت گرفته در فضاي مجازي فعاليت مي كنند.

انتهاي پيام/