ماشاالله نعمتي گفت: در ساخت پنج کیلومتر باقی‌مانده محور کوهدشت – خرم‌آباد تعلل شده است.

به گزارش سفیرافلاک، ماشاالله نعمتی امروز در جلسه کمیته برنامه‌ریزی و توسعه کوهدشت که در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهارداشت: دستگاه‌های متولی توجهی جدی در راستای زیرساخت‌های بخش راه، خصوصاً روستایی و حتی بین مزارعی که در سیل گذشته از بین رفته بود، از خود نشان نداده‌اند.


وی افزود: در سیل اخیر پل ارتباطی بیش از 60 روستای کوهدشت شمالی قطع‌شده بود، چراکه این پل به‌صورت موقت می‌باشد و جواب‌گو نیست، اگر شخصی دریکی از این روستاها دچار مریضی حادی شود که احتیاج به اعزام داشته باشد، با مشکل مواجه خواهد شد.


فرماندار کوهدشت ضمن انتقاد از اداره کل راه و شهرسازی لرستان عنوان کرد: کوهدشت را نباید با شهری دیگر مقایسه کرد، چرا تکلیف پنج کیلومتر مسیر چگنی به کوهدشت را مشخص نمی‌کنید با توجه اینکه زیرساخت آن نیز فراهم‌شده است.

نعمتي با اشاره به آمار تلفات جاني و مالي در اين مسير، بيان كرد: چرا ماشین‌آلات به‌صورت نمایشی حرکت می‌کنند و آسفالتی در کار نیست؟ منتظرید که با اولین بارندگی زیرساخت از بین برود؟ به‌طورکلی ما را فراموش کرده‌اید، اگر پای‌کار آمده‌اید پس انجام دهید.


وی توجه به حوزه عمران شهرستان را ضروری دانست و تصریح کرد: مردم یک حق‌وحقوقی دارند، این پنج کیلومتر اگر شاهراه هم بود، الآن باید تمام می‌شد، بایستی در سال ۹۹ یک توجهی جدی نسبت به راه‌های کوهدشت شود چراکه حقیقتاً اگر غیر این باشد، با مشکلاتی مواجه خواهیم شد.
انتهای پیام/