حجت الاسلام حسینی گفت: هدف از رزمایش کمک مومنانه خدمت به نیازمندان و اقشار آسیب پذیر است.

به گزارش سفیرافلاک، حجت الاسلام سید علی حسینی در جمع خبرنگاران با اشاره به رزمایش کمک مومنانه اظهارداشت: در راستای رزمایش کمک مومنانه امروز این مراسم در شهرستان بروجرد اجرا شده که ۱۲۰۰ بسته مواد غذایی تهیه و بسته بندی شده و امروز در بین نیازمندان توزیع می شود.

وی افزود: در پی شیوع کرونا برخی از خانواده ها دچار آسیب شده و کسب و کار آنها با مشکل روبرو شد که در این راستا با سخنان مقام معظم رهبری و کمک مومنانه، مردم برای کمک به نیازمندان اعلام آمادگی کردند.

امام جمعه بروجرد تصریح کرد: افرادی که بر اثر کرونا دچار آسیبب شدند، خانواده هایی هستند که آبرومند زندگی می کنند اما در این روزها دچار مشکلاتی شده اند که این رزمایش می تواند با هدف دستگیری از نیازمندان و کمک به اقشار آسیب پذیر باشد.

حجت الاسلام حسینی اضافه کرد: با همت بسیج و سپاه این اقلام غذایی تهیه و بسته بندی شده و در بین نیازمندان شناسایی شده توزیع می شود.

وی با تاکید بر این که همه مردم در حد توان در این رزمایش شرکت کنند گفت: می طلبد تا در این روزهای سخت کرونایی همه مردم تلاش و کمک کنند تا با همکاری بتوانیم گره ای از مشکلات اقشار آسیب پذیر باز کنیم.

انتهای پیام/