غلامرضا شجاعی گفت: همزمان با سراسر استان، امروز در رزمایش کمک مومنانه 1200 بسته مواد غذایی در بین نیازمندان شهرستان بورجرد توزیع شد.

به گزارش سفيرافلاك،سرهنگ غلامرضا شجاعی امروز در جمع خبرنگاران اظهارداشت: در ندای لبیک به سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران، اقداماتی برای کمک مومنانه آغاز شد که با کمک بسیج و خیرین بسته هایی از مواد غذایی تهیه و امروز در بین نیازمندان توزیع می شود.

وی افزود: در همین راستا نیازمندانی که بر اثر کرونا دچار آسیب شده اند شناسایی شده و امروز بسته های مواد غذایی در بین آنها توزیع می شود.

سرهنگ شجاعی تصریح کرد: این رزمایش در دو مقطع تا پایان ماه رمضان اجرا می شود که مرحله اول آن امروز انجام شد و مرحله دوم نیز همزمان با ولادت امام حسن(ع) در نیمه ماه رمضان اجرا می شود.

معاون عملیات ناحیه مقاومت بسیج بروجرد عنوان کرد: امروز 1200 بسته مواد غذایی شامل برنج، گوشت، مرغ، رب گوجه، ماکارونی، روغن تهیه که ارزش هر بسته مواد غذایی 300 هزار تومان بوده و در مجموع 360 میلیون تومان برای این بسته ها هزینه شده است.

وی بیان کرد: این رزمایش با استفاده از ظرفیت بسیج و خیرین اجرا شده و هدف این است که اقشاری و افرادی که در اثر کرونا دچار آسیب شده اند بتوانیم با این رزمایش و بسته ها به آنها کمک کنیم.

انتهای پیام/