سرهنگ محمد علیزاده گفت: همزمان با رزمایش کمک مومنانه 500 بسته مواد غذایی در بین نیازمندان شهرستان چگنی توزیع شد.

سرهنگ پاسدار محمد علیزاده در گفت و گو با سفیرافلاک اظهارداشت: در راستای تدابیر و فرامین فرمانده معظم کل قوا (مدظله العالی) در خصوص اجرای یک رزمایش برای مساوات و همدلی و کمک مومنانه به فقرا و نیازمندان، از آغاز این رزمایش در سطح شهرستان چگنی اقداماتی صورت گرفت.

وی افزود: این رزمایش به منظور حمایت از فقرا و نیازمندان به ویژه کسانی که شغل و درآمد آنها در پی شیوع ویروس کرونا از دست رفته و آسیب جدی دیده و یا توان معیشتی خود را از دست داده اند، با دستور و ابلاغ سردار سلیمانی رییس سازمان بسیج مستضعفین با رمز مبارک یا صاحب الزمان(عج) ادرکنی به مناسبت میلاد خجسته و نورانی امام زمان(عج)، در سطح شهرستان چگنی(توسط کلیه حوزه ها و پایگاههای مقاومت) همزمان با سراسر کشور آغاز شد.

فرمانده سپاه چگنی تصریح کرد: پس از شناسایی دقیق افراد نیازمند توسط حوزه های مقاومت، امروز همزمان با نخستین روز ماه رمضان ۵۰۰بسته مواد غذایی در بین افراد آسیب دیده از کرونا همزمان باسراسر کشور توزیع شد.

وی اضافه کرد: این اقلام موادغذایی که در بین افراد آسیب دیده از کرونا توزیع شد شامل گوشت؛ مرغ؛ برنج؛روغن و رب گوجه بوده است.

علیزاده عنوان کرد: این رزمایش در طی دو مرحله که امروز اولین مرحله آن برگزار و مرحله دوم آن در تولد امام حسن مجتبی (ع) برگزار می شود و اقلام غذایی در بین نیازمندان توزیع خواهد شد.

انتهای پیام/