حجت الاسلام و المسلمین سید احمدرضا شاهرخی گفت: در رسیدگی به محرومین و مستمندان همه همت خود را به کار بگیریم و نیازمندان واقعی نباید در بین مسلمانان و شیعیان بدون پاسخ بمانند.

به گزارش سفيرافلاك،حجت الاسلام و المسلمین سید احمدرضا شاهرخی ظهر امروز در مراسم آغاز رزمايش كمك مومنانه در حسينيه ثارلله خرم آباد ضمن تبریک ماه مبارک رمضان، گفت: ما باید با پیروي از حضرت علی علیه السلام در رسیدگی به محرومین و مستمندان همه همت خود را به کار بگیریم و نیازمندان واقعی نباید در بین مسلمانان و شیعیان بدون پاسخ بمانند.


وی با اشاره به فرمایشات امام خمینی (ره) مبني بر اينكه ارزش و هویت ما به میزان خدمتی است که به مردم ارائه می دهیم، بیان کرد: در حقیقت ما خدمتگزار مردم هستیم و از همه گروه‌های جهادی، جوانان انقلابی و از همه اقشار مختلف مردم که پیدا و پنهان در خلوت و جلوت و در شب و روز افتخار آفریدند، این مدال از آن ملت است.

نماینده ولی فقیه در لرستان اظهارداشت: ساماندهی در امر خیر و خداپسندانه رزمایش کمک مومنانه که توسط مقام معظم رهبری در نیمه شعبان صادر شد، از قرارگاه رزمایش مومنین و مواسات و ستاد مشارکت های مردمی که با برنامه‌ریزی و هماهنگی در شناسایی جامعه هدف و در رساندن بسته های معیشتی به‌صورت کرامت و کریمانه و محترمانه تشکر و قدر دانی می کنیم.


نماینده ولی فقیه در استان تصریح کرد: از مجموعه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، کمیته امداد امام خمینی (ره)، بهزیستی، ستاد اجرایی فرمان امام(ره) و دستگاه های اجرایی که در این راستا تلاش خود را نمودند تشکر و قدردانی می کنیم.


حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی با اشاره به آغاز مرحله اول رزمایش کمک‌مومنانه، گفت: امروز روز مبارک و به یاد ماندنی است که ان‌شاءالله بتوانیم با همکاری همه مردم این روزها را تکرار کنیم و از گروه‌های جهادی، خیرین و محسنین تقاضا داریم که به کمک‌های خودشان ادامه دهند و در این زمینه دست کسی برای کمک رسانی بسته نیست و همه می‌توانند با هماهنگی ستاد مشارکت‌های مردمی در این امر خیر حضور پیدا کنند تا ضریب اطمینان برای شناسایی افراد نیازمند بالا برود و بتوانیم جامعه هدف را پوشش دهیم.

انتهاي پيام/