کارگران بسیجی با شیفت های ایثار، بار دیگر فداکاری را معنا کرده و برای تولید بیشتر همت کرده اند.

به گزارش سفیرافلاک بسیج از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی ایران تاکنون در همه عرصه ها حضوری پر رنگ داشته است، در روزهای دوران دفاع مقدس بسیج در همه عرصه ها دوشادوش دیگر رزمندگان در میدان نبرد با دشمن حضور داشت، در پشت جبه ها نیز برخی از بسیجیان برای کمک در بخش های دیگر فعالیت می کردند.

در طول این سالها بسیج در بخش های مختلف سازندگی، کارگری، دانشجویی، دانش آموزی و کارمندی همیشه در خط مقدم حضور داشته و نقش خود را به خوبی ایفا کرده است.

اما این روزهایی که سایه کرونا در همه جا وجود دارد، بسیج نیز در کنار مدافعان سلامت و سایر دستگاه ها برای مقابله با کرونا کمر همت بسته است، از ضدعفونی کردن معابر و خیابانها گرفته تا تهیه و توزیع اقلام بهداشتی در بین مردم که در همه این عرصه ها پیشتاز بوده است.

بسیج نه تنها در این راستا خدمنت رسانی کرده بلکه برخی از بسیجان در پشت سنگر این روزها سخت مشغول فعالیت و خدمت در عرصه سلامت مردم هستند به طوری که کارگران بسیجی با شیفت های ایثار، بار دیگر فداکاری را معنا کرده و برای تولید بیشتر همت کردند.

یکی از واحدهای تولیدی که در ایام کرونا در شهرستان بروجرد برای تولید مواد ضدعفونی کننده اقدام کرده بود، داروسازی اکسیر بود که اقدام به تولید ژل های ضدعفونی کننده کرده بود، این واحد تولیدی یکی از واحدهای تولیدی موفق شهرستان بروجرد است که علاوه بر تولید دارو، در این روزهای سخت کرونایی اقدام به تهیه ژل های ضدعفونی کننده کرده بود.

۷۰ کارگر بسیجی در شیفت خدمت

علی مقدسی در گفت و گو با سفیرفلاک اظهارداشت: کارگران بسیجی در این ایام در واحد داروسازی اکسیر اقدام به تولید ژل ضدعفونی کننده کرده و در شیفت ایثار با حضور خود نشان دادند که برای سلامتی مردم همیشه آماده خدمت هستند.

وی افزود: در همین راستا ۷۰ نفر از کارگران بسیجی در این واحد تولیدی اقدام به فعالیت کردند و در شیفت ایثار به مدت هفت روز اقدام به تولید ژل های ضدعفونی کننده کردند که در راستای مقابله و مبارزه با کرونا گام هایی مهم برداشتند.

مسئول بسیج کارگری شهرستان بروجرد تصریح کرد: این کارگران به صورت جهادی اقداماتی بسیار بی نظیر انجام دادند و در همه عرصه ها و صحنه ها برای خدمت به مردم تلاش کرده اند.

مقدسی عنوان کرد: در شهرستان بروجرد بیش از ۸۵۰ کارگر بسیجی وجود دارد که هر زمان نیاز بوده در صحنه برای خدمت رسانی حاضر شده و خدمات قابل توجهی را ارائه داده اند.

وی بیان کرد: بسیج کارگری در این روزهای کرونایی همانند سایر بسیجیان در راستای فعالیت های خود کارهایی انجام دادند.

مسئول بسیج کارگری شهرستان بروجرد با اشاره به هفته کارگر گفت: کارگران در تولید و چرخاندن چرخ های تولید و اقتصاد نقش مهمی دارند و قشری بسیار زحتمکش هستند که با تلاش های خود نقش مهمی را ایفا می کنند.

انتهای پیام/