به منظور تکریم و بزرگداشت مقام کارگر به نمایندگی از کارگران شرکت داروسازی دکتر جهانگیری، داروسازی خرمان و کارخانه گوهر شفا در شهرک صنعتی شماره ۱ خرم آباد تجلیل شد.

به گزارش سفیرافلاک، علی آشتاب  پيش از ظهر امروز در اين مراسم ضمن تبریک هفته کار و کارگر؛ اظهارداشت: به منظور تکریم و بزرگداشت مقام کارگر با همراهی دبیر اجرایی خانه کارگر استان، مدیران شورای هماهنگی و فرماندهی بسیج کارگری استان از کارخانه های گوهر شفا، داروسازی خرمان و داروسازی دکتر جهانگیری بازدید و از کارگران زحمت کش و توانمند این کارخانجات به نمایندگی از کارگران استان تجلیل کردیم.


وی هدف از این بازدید را بررسی و مشکلات کاری کارگران دانست و گفت: در بازدید از کارخانه گوهر شفا دیدیم که با مدیریت پویا آقای ساکی مدیرعامل این کارخانه، حدود ۸۵ درصد از مددجویان بهزیستی جذب این کارخانه شدند که جامعه هدف وزارت تعاون و کار هستند.


مدیرکل تعاون، کار و رفاه امور اجتماعی لرستان گفت: کارگران در این کارخانه ها مشکل مطالبات و بدهی معوق ندارند و این از نقاط قوت این کارخانه های تولیدی است و از همه مهمتر بخش زیادی از نیاز مردم که مبتلا به کرونا هستند توسط داروسازی دکتر جهانگیری و داروسازی خرمان تدمين مي شود.

به گفته آشتاب اين كارخانه ها در طول ایام کرونایی مواد ضدعفونی را تولید و بین جامع نظام سلامت استان توزیع کردند و در بخش تعاونی ها با تغییر خطوط بالغ بر ۳۵ هزار ماسک در روز تولید و بین داروخانه ها و مردم توزیع می شود.وی بیان کرد: در هفته کار و کارگر علاوه بر زنگ کارگر، دیدار با خانواده شهدای کارگر، کارگران معلول و ورزشکاران کارگر را داریم که برای ورزشکاران کارگر در این راستا برنامه های ورزشی به شکل غیر تجمعی برگزار خواهیم کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه امور اجتماعی لرستان گفت: امیدواریم هفته کار و کارگر فرصتی خوبی باشد تا بتوانیم کارگر و جامعه کارگری را بخوبی معرفی و شأن و منزلت آنها را حفظ کنیم، به امید اینکه با تولید پویا کارگران زندگی رو به رشدی داشته باشند.


وی با اشاره به تعطیلی واحدهای نیمه کاره،گفت: با هماهنگی مدیریت ارشد استان و دستگاه های اجرایی واحدهای که قابلیت احیا را دارند و از لحاظ توجیه فنی، مالی و اقتصادی شرایط لازم را داشته باشند کمک خواهیم کرد به چرخه تولید بازگردند.

انتهاي پيام/