احمد گودرزیان گفت: در پی شیوع کرونا و تقاضا برای ماسک، تاکنون ۹۰۰۰۰ ماسک در بروجرد توليد و توزیع شده است.

به گزارش سفیرافلاک، احمد گودرزیان امروز در جلسه ساماندهی مشارکت های مردمی در کرونا که در محل فرنانداری بروجرد برگزار شد اظهارداشت: با شیوع کرونا در کشور کارخانجات و واحدهایی برای تولید ماسک و مخلول های ضدعفونی کننده پای کار آمدند.


وی افزود: در این راستا خیرین برای تهیه ماسک و تجهیزات پزشکی مورد نیاز اقدام کردند و 35هزار ماسک در بروجرد تولید و به صورت رایگان در بین تیازمندان توزیع شد.


گودرزیان تصریح کرد: همچنین 30هزار ماسک در نساجی بروجرد و 25هزار ماسک توسط زاگرس پوش تولید و توزیع شده است که در مجموع 90 هزار ماسک طي اين مدت در این شهرستان بروجرد تولید شده است.

وی از تولید ۲۵۰۰ لیتر محلول ضدعفونی کننده خبر داد و گفت: تاکنون در بروجرد ۲۵۰۰ لیتر محلول ضدعفونی کننده تولید شده که این مخلول ها در اختیار گروه های جهادی برای ضدعفونی کردن معابر و خیابانها قرار داده شده است.


عرفان نماینده جهادگران شهرستان بروجرد  نيز در این جلسه  گفت: ۳۰ گروه جهادی در قالب ۶۰ اکیپ برای ضدعفونی کردن معابر و خیابانها فعال شدند که با همکاری سپاه و ارتش در این مدت فعالیت هایی را انجام دادند.


وی بیان کرد: در این مدت پنج هزار  بسته حمایتی به صورت معیشتی و نقدی در بین نیازمندان توزیع شده و ۴۰۰ تن محلول ضدعفونی کننده نیز برای ضدعفونی کردن تهیه و توزیع شده است.


نماینده جهادگران بروجرد از تولید یک میلیون ماسک خبر داد و گفت: با همت گروه های جهادی و هیات ها کار تولید یک میلیون ماسک فیلتر دار در بروجرد آغاز شده است.
انتهای پیام/