عبدالرحیم رحیمی گفت: ضروری است تا ارائه خدمات در بخش های مختلف به نیازمندان در شهرستان بروجرد ساماندهی شود.

به گزارش سفیرافلاک، عبدالرحیم رحیمی پيش از ظهر امروز در جلسه ساماندهی مشارکت های مردمی در کرونا که در فرمانداری برگزار شد اظهارداشت: با شیوع کرونا موج کمک های مردمی و خیرین برای کمک به اقشار آسیب پذیر بسیار زیاد بود و همه تلاش کردند تا با کمک مردن در حد توان بتوانند بخشی از مشکلات در این زمینه را برطرف کنند.


در ادامه محمد کاکاوند رییس شبکه بهداشت و درمان بروجرد گفت: کنترل کرونا بدون کمک های مردمی امکان پذیر نبود و از روز نخست همه مردم برای کمک اقدام کردند و کرونا را هم اکنون مدیریت کردیم.


وی افزود: خیرین در این مدت حمایت های زیادی انجام دادند و در این مدت ۱۸۰ بسته غذایی با کمک خیرین به نیازمندان اهدا شد و با کمک ها و مشارکت های مردمی مشکلات شهرستان بروجرد نسبت به شهرهای دیگر کمتر است.

رئيس شبكه بهداشت بروجرد گفت: اوایل اسفند تعداد مبتلایان کم بود ولی بیماران بدحال و تعداد زیادی بستری شده بودند ولی هم اکنون این ویروس بیشتر مبتلا می کند ولی سبک تر است و روزانه حدود ۱۵۰ تست گرفته شده و ۱۶۰۰ نفر از ۲۰ فروردین تاکنون تست کردیم.

کاکاوند تصریح کرد: رعایت فاصله اجتماعی و نکات بهداشتی همچنان بسیار ضروری است .


در ادامه محمد کرمی رییس جمعیت هلال احمر بروجرد گفت: ۱۱۰۰ بسته بهداشتی برای بیماران خاص تهیه شده که در بین آنها توزیع خواهد شد.

انتهای پیام/