حجت الله نریمانی گفت: کارگران ستون فقرات و عاملین جهش تولید هستند كه با تلاش شبانه روزی می توانند در عرصه تولید موفق باشند.

حجت الله نریمانی در گفت وگو با سفیرافلاک  با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری که زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست، اظهارداشت: معتقدیم که شهدا زنده اند و نزد پروردگار خداوند متعال روزی می گیرند، هدف ما الگو گرفتن از خانواده های شهدای کارگر است و این عزیزان حق بزرگی بر گردن ما دارند.

وی افزود:  امنیت امروز کشور مرهون خون شهدایی است که جان خود را تقدیم کردند و همه ما وظیفه داریم راه شهدا را ادامه دهیم.

نریمانی تصریح کرد: صنعتگران در راه انقلاب و شهادت نیز حضور داشته و شهدایی کارگر نیز تقدیم انقلاب شده اند که نشان دهنده این است که کارگران نیز برای ارزشها و اهداف انقلاب آماده جانفشانی هستند.

مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان لرستان اضافه کرد: شهدا با شهادت خود نشان دادند که برای اهداف انقلاب و ارزشها جان خود را تقدیم کردند و همه شهدا چراغی برای سعادت بشر بوده که امنیت و سربلندی امروز ایران را مدیون خون پاک شهدا هستیم.

وی با اشاره به نامگذاری شعار سال بیان کرد: در سال جدید تلاش و فعالیت بیشتری برای تحقق شعار نیاز است و کارگران که ستون فقرات و عاملین جهش تولید هستند با تلاش شبانه روزی خود می توانند در عرصه تولید موفق باشند.

نریمانی اضافه کرد: همچنین در راستای بهبود و گسترش تولید داخلی تلاش مضاعفی صورت خواهد گرفت و در این زمینه دستورات دینی و فرمایشات مقام معظم رهبری مد نظر قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/