امیر سرتیپ دوم حسنعلی زمانی گفت: روستاهای شاپورآباد، محمدعلی آباد، عالم آباد علیا، عالم آباد سفلی، فیض آباد،کاظم آباد، نیازآباد از توابع شهرستان الشترضدعفونی و‌گند زدایی شد.

به گزارش سفيرافلاك، در راستای ادامه رزمایش امام خامنه ای و مبارزه با ویروس منحوس کرونا روستاهای شاپورآباد، محمدعلی آباد، عالم آباد علیا، عالم آباد سفلی، فیض آباد،کاظم آباد، نیازآباد از توابع شهرستان الشترضدعفونی و‌گند زدایی شدند.


امیر سرتیپ دوم حسنعلی زمانی در اين رابطه امروز در جمع خبرنگاران اظهارداشت: با شیوع ویروس کرونا و ورود نیروهای مسلح برای مقابله با این ویروس و ماموریت محوله به این تیپ، از اویل اسفندماه سال گذشته تاکنون در کنار ضدعفونی کردن مناطق مختلف شهرستان خرم آباد و حومه آن، بنا بر شرایط حاد شهرستان سلسله ضد عفونی و‌گندزدایی روستاهای شهرستان سلسه هم در دستور کار قرار گرفت وتاکنون درچندین مرحله ضد عفونی و گند زدایی شدند.


وي افزود: ماموریت نیروهای متخصص مبارزه با جنگ شیمیایی و بیولوژیک این تیپ عملیات گندزدایی و ضدعفونی، توزیع اقلام و لوازم بهداشتی با همکاری گروههای جهادی بود.و تا کنون بیش از ۲۵ روستا در شهرستان سلسه توسط این تیپ ضد عفونی و گندزدایی شده است.


فرمانده تیپ ۱۸۴ شهید فتح الهی خرم آباد با بیان اینکه ما در ارتش شعاری تحت عنوان «ارتش فدای ملت» داریم و سعی می‌کنیم در همه عرصه‌ها این شعار را به منصه ظهور برسانیم، اعلام می داریم که تا تاپایان نابودی کامل این بیماری در کنار مردم خواهیم بود و به آنان خدمات رسانی خواهیم نمود.

انتهاي پيام/