استاد دانشگاه آیت اله بروجردی(ره) گفت: امروز ایران به جایی رسیده که کارهای بسیار موفق و بی نظیر را انجام می دهد و در اوج تحریم ها با تکیه بر توان داخلی به این موفقیت دست یافتیم.

همایون رهبران در گفت و گو با سفیرافلاک با اشاره به ماهواره نور اظهارداشت: این پیشرفت دانش بومی بود که فرزندان این سرزمین در سپاه بدون نیاز به کشورهای دیگر توانستند یکی دگیر از موفقیت های خود را رونمایی کنند که یک نقطه عطف در کشور و حرکتی بسیار مثبت و تاثیرگذار بود.

وی افزود: در فضایی که دشمن با تحریم تلاش دارد به اهداف خود برسد اما پرتاب این ماهواره نور نشان داد که ما می توانیم و روز به روز برای پیشرفت و موفقیت گام برمی داریم.

رهبران تصریح کرد: از ابتدای انقلاب دشمن تحریم ها را بیشتر به سمت تسلیحات هدایت کرد تا بتواند ما را تضعیف کند ولی در این تحریم پیشرفت هایی صورت گرفته که نشان دهنده توان داخلی کشور است.

وی با اشاره به حیرت غربیها از این ماهواره بیان کرد: برخی از غربیها و کشورهای دیگر باور نمی کردند و از این ماهواره حیران شدند و ثابت شد که ما وقتی اراده کنیم می توانیم کارها و قاداماتی را که می خواهیم انجام دهیم.

این کارشناس سیاسی و استاد دانشگاه آیت اله بروجردی(ره) گفت: امروز ایران به جایی رسیده که کارهای بسیار موفق و بی نظیر را انجام می دهد و در اوج تحریم ها با تکیه بر توان داخلی به این موفقیت دست یافتیم.

رهبران با تاکید بر روحیه جهادی در همه ابعاد افزود: اگر روحیه جهادی و خوداتکایی را در هر جایی که مشکلات و ضعف هایی وجود دارد بیاوریم بسیاری از مشکلات حل می شود و برای همه دنیا ثابت شده که جمهوری اسلامی ایران یک قدرت است.

وی اضافه کرد: امروز نظام سلطه در بدترین شرایط قرار دارد اما هر چه ما روحیه خوداتکایی را در جامعه ترویج دهیم می توانیم بر موفقیت ها بیافزاییم.

انتهای پیام/