رئيس اداره آموزش‌وپرورش کوهدشت از کلنگ زنی چهار مدرسه در هفته معلم این شهرستان خبر داد.

محمدجواد رفیعیان در گفت‌وگو با سفیرافلاک،ضمن گرامیداشت سالروز شهادت علامه شهید مطهری و تبریک روز معلم، اظهارداشت: ملت عزیز ایران نشان داده‌اند که همیشه درصحنه‌های مختلف، به‌صورت جهادی و داوطلبانه آماده مبارزه با سختی‌ها بوده و اهل تلاش هستند و در آزمون ویروس کرونا نیز خوش درخشیدند.


وی افزود: فرهنگیان کوهدشت در لبیک به فرمایشات مقام معظم رهبری، در راستای کمک مومنانه، حضوری فعال داشته و هم چنان ادامه دارد، به‌طوری تابه‌حال مقداری اقلام بهداشتی به ارزش 110 میلیون ریال به همت معلمان شهرستان، بین فقرا و محرومان توزیع‌شده است.


رئیس اداره آموزش‌وپرورش کوهدشت با اشاره به اقدامات پیشگیرانه درزمینه مقابله با شیوع ویروس کرونا، عنوان کرد: در راستای آموزشی با توجه به نیاز دانش آموزان در ایام خانه‌نشینی، تلاش کردیم از طریق فضای مجازی و شبکه شاد آموزش‌های لازم را ارائه بدهیم.


وی اشاره‌ای به برنامه‌های هفته معلم داشت و گفت: حضور در مزار مقدس شهدای گران‌قدر، دیدار با امام‌جمعه کوهدشت، اهدای هدایا و تقدیر از معلمین برتر، توزیع بروشور هفته معلم، تقدیر و تبریک روز معلم به کلیه معلمان از طریق ویدئوکنفرانس و… ازجمله برنامه‌های هفته معلم امسال به شمار می‌رود.


رفیعیان بيان کرد: در زمینه مدرسه‌سازی، تجهیز و آماده‌سازی آن، قدم‌های مثبتی را برداشته‌ایم به‌طوری‌که سال گذشته شش مدرسه را تحویل داده و در هفته معلم امسال نیز کلنگ 4 مدرسه را انجام خواهیم داد.

انتهای پیام/