حجت الاسلام حسین دانش گفت: امروزکه مدارس به دليل بیماری كرونا تعطیل شده‌اند معلمان فداکار با دلسوزی تمام به هر شکل مشغول آموزش دانش آموزان هستند.

به گزارش سفیرافلاک،حجت الاسلام حسین دانش؛ مسئول هماهنگ کننده عقیدتی سیاسی آجا در لرستان امروز در مراسم تجلیل از معلمان مدارس آموزشی کوی سازمانی و مربیان قرآنی عقیدتی سیاسی لشکر ضمن تبریک هفته معلم با اشاره به جایگاه معلم در اسلام اظهارداشت: اسلام برای معلم جایگاه ویژه‌ای دارد و تمام حقوقی که درباره پدر و مادر رعایت می شوند در حق معلم هم به صورت تمام رعایت می شود.


وی افزود: کارمعلم قابل مقایسه با هیچ صنف و گروهی نیست و شغل معلمی بسیار مهم ، حساس و پر اهمیت است و معلمان جایگاه والا و بلند مرتبه در نزد خداوند متعال دارند.


رئیس عقیدتی سیاسی لشکر ۸۴ خرم آباد گفت: امروز هم که جامعه ما دچار این بیماری منحوس شده است و مدارس تعطیل شده‌اند می‌بینیم که معلمان فداکار با دلسوزی تمام به هر شکل مشغول آموزش دانش آموزان هستند.

 حجت الاسلام دانش بیان کرد: این یک نعمت بزرگ برای جامعه ایران اسلامی بشمار می‌آید که همچنین معلمانی وظیفه‌شناس و دلسوزمسئول تربیت و آموزش فرزندان آنان را بر عهده دارند.

انتهای پیام/