مدیرعامل شرکت گاز لرستان گفت: با اجرای طرح گازرسانی به 301 روستا تا پایان امسال هزارو 500 خانوار روستایی استان لرستان از نعمت گاز بهره‌مند می‌شوند.

به گزارش سفیرافلاک، کرم گودرزی امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه پروژه گاز رسانی به ۳۰۱ روستا در دستور کار قرار گرفته است؛ اظهارداشت: این پروژه ها تا پایان امسال عملیاتی می شود و برای اجرای این طرحها  ۵۰۰ میلیارد تومان هزینه خواهد شد.

مدیرعامل شرکت گاز لرستان گفت: با بهره برداری از این طرح ها بیش از هزار و ۵۰۰ خانوار و در مجموع ۱۵ هزار خانوار روستایی استان لرستان از نعمت گاز بهره‌مند می‌شوند.


گودرزی عنوان کرد: از مجموع ۲ هزار و ۳۵۴ روستای واجد شرایط گازرسانی استان یکهزار و ۷۰۹ روستا از این خدمت برخوردار هستند که ضریب نفوذ آن بیش از ۸۷  درصد است.

 وی بیان کرد:  بهره برداری از طرح گازرسانی ۳۰۱ روستا ضریب این خدمت را در لرستان به بیش از۸۹ درصد ارتقا می دهد.


 مدیرعامل شرکت گاز لرستان با اشاره به اینکه بررسی و مطالعات گازرسانی به ۱۷۹ روستا نیزانجام شده است،گفت: با تحقق این برنامه ریزی در سال ۱۴۰۱ ضریب بهره مندی روستاهای استان به بیش از ۹۸ درصد ارتقا خواهد یافت.


 گودرزی با اشاره به  گاز رسانی به صنایع لرستان اظهارداشت: در این رابطه بیش از ۱۱۵ پروژه با اعتبار بالغ بر ۱۸۴ میلیارد تومان در استان پیش بینی شده و  تلاش بر این است که همه این پروژه‌ها را تا پایان امسال به اتمام برسانیم.
 
به گفته وی زیرساخت‌ها خوبی در استان وجود دارد و از همین حیث هیچ گونه محدودیتی برای گاز رسانی به صنایع در استان وجود نخواهد داشت.

 مدیرعامل شرکت گاز لرستان تصریح کرد: علاوه بر ۱۱۵ پروژه یاد شده، ۱۴ مورد پروژه گاز رسانی به صنایعی مانند سی ان جی، گلخانه‌ها و… عقد قرار شده است.

انتهای پیام/