فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) از توزیع ۳۶ هزار و ۴۱۰ بسته معیشتی در مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه در بین نیازمندان استان لرستان خبر داد.

سردار مرتضی کشکولی در گفت وگو با سفیرافلاک اظهارداشت: برای هماهنگی بیشتر اجرای مرحله دوم رزمایش کمک های مومنانه که شنبه ۲۰ اردیبهشت ماه به مناسبت میلاد امام حسن مجتبی(ع) در استان برگزار می شود، جلسه‌ای با ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) برگزار کردیم که ۳۶ هزار و ۴۱۰ بسته معیشتی در قالب این رزمایش بین نیازمندان استان توزیع خواهد شد.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان بیان کرد: رزمایش مرحله دوم کمک مومنانه از طریق دو شبکه که یکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی استان و دیگری ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در یک راستا که کمک به خانواده‌های متضرر از کرونا اعم از کارگران فصلی، دستفروشان،کسبه های متضرر و غیره می باشند در مراسم با شکوهی بسته های معیشتی بین نیازمندان استان توزیع می شود.

اهدا ۸۳ پک جهیزیه به نوعروسان نیازمند
وی با اشاره به توزیع ۸۳ پک جهیزیه کامل عروس در کنار مراسم رزمایش کمک مومنانه گفت: هر پک جهیزیه عروس شامل ۱۰ قلم لوازم خانگی و در کل حدود ۹۳۰ قلم لوازم خانگی را شامل می شود که به مناسبت میلاد امام حسن مجتبی(ع) و رزمایش کمک مومنانه در این مراسم از عروس و دامادهای شهرستان‌های خرم‌آباد، دوره چگنی و شهرستانهای تابع دعوت خواهیم کرد.


سردار کشکولی از پوشش جامعه هدف در قالب رزمایش کمک مومنانه خبر داد و افزود: با توزیع بسته های معیشتی در مرحله دوم، ۷۱ هزار۷۲۶ خانوار در سطح استان را تکمیل خواهیم کرد و مطمئنا جامعه هدف را پوشش خواهیم داد.

وی اضافه کرد: خانواده هایی که در مرحله اول از بسته های معیشتی استفاده نکرده اند و جز آمار به حساب نیامدند، در مرحله دوم تحت پوشش خواهیم داد و با پوشش در این مرحله به مرحله سوم که در روز عید فطر می باشد کمک‌هایی به خانواده‌های متضرر از کرونا ارائه خواهیم کرد.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان گفت: انشاالله در مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه که در پادگان امام حسین برگزار می شود از مدافعان سلامت تجلیل خواهیم کرد و به مردم اطمینان می‌دهیم که تا پایان سختی‌ها پشتیبان آنها هستیم.

انتهای پیام/