امام جمعه شهرستان پلدختر با بيان اين كه اوضاع كرونا کاملا رها شده است،گفت: در حالیکه انتظار داشتیم به سمت شرایط عادی حرکت کنیم در بحران واقعی گرفتار شده ایم.

به گزارش سفیرافلاک، جلسه فوق العاده کرونا با توجه به افزایش جدی تعداد بیماران در پلدختر هم اکنون با حواشی پر رنگ تر از متن در فرمانداری شهرستان در حال برگزاری است.

در ابتدای این جلسه حسن رضاییان فرماندار پلدختر خواهان کمک رسانه ها برای حساس سازی مردم شد.

وی از همه ادارات خواست به صورت جدی در تامین سلامت مردم به بهداشت کمک کنند.

روزه خواری علنی در پلدختر قابل پذیرش نیست
 حجت الاسلام سیدمحسن موسوی؛ امام جمعه شهرستان پلدختر ضمن دعوت مردم به خواندن دعای بسیار تأثیرگذار مجیر در این ایام ماه مبارک رمضان از عدم تکریم ماه رمضان و روزه خواری علنی برخی افراد به شدت انتقاد کرد.

 وی به اطلاعیه ریاست دادگستری در اول ماه مبارک رمضان اشاره و اضافه کرد: متاسفانه کار خاص فرهنگی یا تحذیری در این رابطه صورت نگرفته است.


موسوی از قصور ادارات مختلف بخصوص تبلیغات و ارشاد به بهانه کرونا به شدت انتقاد کرد.

امام جمعه پلدختر همچنین از درج اطلاعیه در رسانه ها و فراخوان برای مراسم چهلم آن هم به صرف نهار که هم زیرسوال بردن ماه مبارک رمضان و هم باعث شیوع کروناست گلایه کرد و گفت: با این اوصاف انتظار داریم آمار کرونا پایین باشد؟

وی با بیان این که  اوضاع کرونا کاملا رها شده است،گفت: در حالیکه انتظار داشتیم به سمت شرایط عادی حرکت کنیم در بحران واقعی گرفتار شده ایم.

موسوی گذری هم بی خیالی مردم و برگزاری جلسات گپ و گفتگو در کوی و برزن زد و گفت: اگر خود مردم هم رعایت نکنند تمام اقدامات بی فایده خواهد بود.


پلدختر اندر خم داشتن یک نقاهتگاه
در ادامه دکتر سیاوشی رییس شبکه بهداشت پلدختر ضمن تشکر از بیانات محکم امام جمعه گفت: تکلیف نقاهتگاه و گیت چه شد؟قول همکاری رییس اداره آموزش و پرورش کجاست؟

وی افزود:آیا بناست هر اقدامی که می خواهیم انجام دهیم با فشار چند نفر لغو شود؟ و ما نیروی قهریه در اختیار نداریم که مانع تردد بیمار کرونایی شویم؟

سرپرست شبکه بهداشت و درمان از برگزاری مراسمات و کمک مداحان و برخی روحانیون به پرشورشدن این مراسمات و همچنین باز بودن ورزشگاهها در برخی نقاط بخصوص معمولان انتقاد کرد.


براساس این گزارش تعداد مبتلایان به کرونا در پلدختر و معمولان به ۴۰نفر افزایش پیدا کرد که طی ۷۲ساعت گذشته بیش از ۱۰نفر به مبتلایان اضافه شده اند.

انتهای پیام/