حجت الاسلام محمدحسين سوری گفت: در رزمايش كمك مومنانه همه افراد با تمام توان پای کار آمدند و نمایش زیبایی را از نوع دوستی به جهانیان معرفی کردند.

به گزارش سفیرافلاک،حجت الاسلام محمد حسین سوری در خطبه های نماز جمعه این هفته در چگنی اظهارداشت: در جهان ما هیچ شر مطلقی نداریم حتی این ویروس منحوس هم شر مطلق نیست و به فرموده امام حسن عسگری(ع) در هر شری نعمتی وجود دارد.


امام جمعه چگنی با اشاره به روشن شدن فرهنگ مخرب غرب در مواجهه با این بیماری گفت: اروپا و آمریکا به هیچ کس رحم نمی کردند غربی ها بیماران مسن را کنار می گذاشتند و ماسک های کشورهای همدیگر را می بردند.

وی تصریح کرد: در کشور اسلامی ما به تبعیت از سکاندار انقلاب اسلامی لبیک گوی ندای ایشان بودیم و ملت و مسئولین رزمایش مواسات را به نمایش گذاشتند.

حجت الاسلام سوری خاطرنشان کرد: در رزمایش کمک مومنانه همه افراد با تمام توان پای کار آمدند و نمایش زیبایی را از نوع دوستی به جهانیان معرفی کردند.

وی ضمن قدردانی از تمام مسئولین اعم از شبکه بهداشت و درمان، سپاه پاسداران و همچنین آحاد مردم، گفت: همه بایستی با رعایت اصول بهداشتی کمک کنیم تا این وضعیت سفید را حفظ کنیم.

انتهای پیام/