حجت‌الاسلام‌ ابراهیم طهماسبی گفت: از برکات کمک‌های مومنانه و انفاق در جامعه، برقراری الفت میان فقیر و غنی و افزایش صمیمیت در میان آحاد جامعه است.

حجت‌الاسلام‌ ابراهیم طهماسبی در گفت‌وگو با سفیرافلاک، اظهارداشت: یکی از مسائل مهم برای یک مسلمان، توجه به روح انفاق و همدلی بوده و ماه رمضان، ماه انفاق، ایثار و کمک به مستمندان است.


‏وی افزود: حضور فعال و چشمگیر آحاد مردم در رزمایش کمک‌های مومنانه، مظهر عظمت و منزلت مقام ولایت در نظام مقدس جمهوری اسلامی است.


امام‌جمعه کوهدشت با اشاره به اهمیت انفاق از منظر قرآن کریم، عنوان کرد: اگر کسی می‌خواهد به مقامات بالای معنوی نائل آید، بایستی روحیه انفاق را در خود تقویت کند.


وی تصریح کرد: در جامعه اسلامی خیرخواهی و کمک به دیگران جز تکالیف مسلمانان به شمار می‌رود، ما بایستی به فکر رفع مشکل و درد هر خانواده‌ای از خانواده‌های مسلمانان باشیم و آن‌ها را تنها نگذاشته و نگذاریم به آن‌ها سخت بگذرد.


حجت‌الاسلام‌ طهماسبی ضمن حمایت و تقدیر از تلاش سپاه در رزمایش کمک مومنانه، بيان كرد: کمک‌های مومنانه نشانگر به فکر مسلمانان بودن و همدردی با آنان بوده و موجب اوج گرفتن روح انفاق و همدلی در جامعه می‌شود.


امام‌جمعه کوهدشت گفت: از برکات کمک‌های مومنانه و انفاق در جامعه، برقراری الفت میان فقیر و غنی و افزایش صمیمیت در میان آحاد جامعه است.

انتهای پیام/