عبدالرحیم رحیمی گفت: از ابتدای شیوع کرونا تا کنون بیش از 6500 بسته معیشتی در بین نیازمندان بروجرد توزیع شده است.

به گزارش سفیرافلاک، عبدالرحیم رحیمی عصر شنبه در رزمایش کمک مومنانه در جمع خبرنگاران بروجرد اظهارداشت: به دنبال شیوع کرونا و اقشاری که از در این راستا آسیب دیدند، کمک هایی برای این افراد تهیه و توزیع شد که تاکنون بالغ بر ۶۵۰۰ بسته معیشتی در بین نیازمندان بروجرد توزیع شده است.

وی اضافه کرد: البته بهزیستی، کمیته امداد و خیریه ها به صورت جداگانه بسته های معیشتی را تهیه و در بین نیازمندان شناسایی شده، توزیع کرده اند.

فرماندار بروجرد با اشاره به کمک ۵۰۰ هزار تومانی به ۱۱۶۰ نفر از خانواده های آسیب پذیر و کارگران ساختمانی تصریح کرد: از طریق اتحادیه صنوف، پایگاه های مقاومت و تامین اجتماعی این افراد را شناسایی کردیم و به هر یک از آنها ۵۰۰ هزار تومان به صورت نقدی کمک شده است.

رحیمی اظهار داشت: این کمک های نقدی تاکنون در یک مرحله توزیع شده و تلاش داریم تا مرحله دوم این اقدام را نیز دوباره انجام دهیم و بتوانیم به اقشار آسیب پذیر از کرونا کمک کنیم.

 وی با اشاره به وضعیت بیماران کرونایی در بروجرد افزود: در حال حاضر تلاش می شود تا غربالگری به صورت گسترده انجام شود که این کار در بیمار یابی بسیار موثر است.

فرماندار بروجرد عنوان کرد: رعایت فاصله گذاری اجتماعی و موارد بهداشتی همچنان مورد تاکید است و با رعایت این موارد می توان از ابتلا به کرونا جلوگیری کرد.

انتهای پیام/