مسئول قرارگاه مردمي امام خامنه اي خرم آباد گفت: همزمان با شب ميلاد كريم اهل بيت (ع) 3000پرس غذاي گرم طبخ شده در دومين آشپزخانه قرارگاه، بين آسيب ديدگان از كرونا توزيع شد.

محمد كريم خورشيدوند در گفت و گو با سفيرافلاك با اشاره به برنامه قرارگاه پيرامون فرهنگ سازي در زمينه استمرار طرح كمك مومنانه،همدلي و مواسات در ميان همشهريان اظهارداشت: طي چند روز گذشته به همت نيروهاي جهادي وهمكاري مركز نيكوكاري محبان حضرت رقيه(س) دومين آشپزخانه قرارگاه با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی و در راستاي تهيه افطار و غذاي گرم براي نيازمندان روزه دار راه اندازي شده است.


وي با بيان اين كه همزمان با شب ميلاد امام حسن مجتبي (ع)3000 پرس غذاي گرم در اختيار نيازمندان قرار گرفت،گفت:مستمندان و خانواده هاي آسيب ديده از كرونا كه بعضا شغل خود را از دست داده اند از سفره كريم اهل بيت عليه السلام اطعام مي شوند؛كمك به برپايي سفره و خدمت به اين قشر ازمردم براي ما افتخار است.


مسئول قرارگاه مردمي امام خامنه اي (مد ظله العالي) خرم آباد با اشاره به آيين كاسم سا مردم لرستان در ماه رمضان، كه مردم افطار خود را با همسايه شان تقسيم مي كردند، عنوان كرد: كاسمسا به عنوان فرهنگي غني از جنس همدلي و مواسات از ديرباز در ميان مردم لرستان وجود داشته است؛اين فرهنگ ارزشمند و اصيل قوم لر را بايد به نسل امروز شناساند و براي احياي آن تلاش كرد.


وي با بيان اين كه مردم با هر آنچه كه در وسع و توانشان بوده پاي كار كمك مومنانه آمده اند، بيان كرد: قرارگاه مردمي امام خامنه اي(مد ظله العالي) با تمام قوت و تا پايان اين بيماري و مشكلات بوجود آمده پس از آن همراه و ياري رسان مردم عزيزمان خواهد بود.

انتهاي پيام/