مهرداد ويسكرمي گفت: حرکت جهادی سپاه در قالب رزمایش کمک مومنانه حرکتی ارزشمند و قابل تقدیر است زیرا در حمایت از خانواده های آسیب دیده از کرونا صورت می گیرد.

دکتر مهرداد ویسکرمی در گفت وگو با سفيرافلاك با قدردانی از اقدامات جهادی سپاه در برهه های مختلف به ویژه عرصه کمک مومنانه اظهارداشت: سپاه جزیی از مردم است و همیشه در کنار مردم بوده به طوری که در زمان سختی ها از قبیل سیل، زلزله و سازندگی همین نهاد انقلابی موثر که خاری در چشم دشمنان نظام است، اقدامات ارزشمندی انجام می دهد.

منتخب مردم خرم آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به شیوع بیماری کرونا و کمبود منابع برای کمک عنوان کرد: با توجه به شرایط کشور و مسائل اضطراری که پیش می آید حرکات مردمی می تواند کمک مهمی در رفع مشکلات باشد.


وي با تاکید بر اینکه سپاه پاسدار امنیت و از دل مردم است، گفت:حرکت جهادی سپاه در قالب رزمایش کمک مومنانه حرکتی ارزشمند و قابل تقدیر است زیرا در حمایت از خانواده های آسیب دیده از کرونا صورت می گیرد.


ويسكرمي یادآور شد: دولت هم با برنامه ریزی بهتر و دادن تسهیلات کم بهره می تواند به اقشار محروم وآسیب دیده از کرونا کمک خوبی داشته باشد.

انتهاي پيام/