سرهنگ مجید سوری گفت: 2570 بسته معیشتی همزمان با ولادت کریم اهل بیت(ع) در بین نیازمندان بروجرد توزیع شد.

به گزارش سفیرافلاک، سرهنگ مجید سوری عصر امروز شنبه در رزمایش کمک مومنانه در جمع خبرنگاران اظهارداشت: امروز به مناسبت ولادت امام حسن(ع) مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه در بروجرد اجرا شد که در این رزمایش 2570 بسته معیشتی تهیه و در بین نیازمندان و اقشار آسیب دیده از کرونا توزیع می شود.

وی اضافه کرد: بسته های معیشتی با همت خیرین، امام جمعه، فرمانداری و پایگاه های مقاومت تهیه شده که ارزش هر بسته معیشتی بین 250 تا 350 هزار تومان است که جهادگران و خیرین در اجرای این رزمایش نقش مهمی داشتند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد با اشاره به اجرای مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه افزود: مرحله سوم این رزمایش از فردا آغاز می شود که با همکاری امام جمعه شهرستان و ستاد اجرایی فرمان امام(ره) انجام خواهد شد و حدود 2000 بسته نیز در این مرحله توزیع می شود که تلاش داریم تا ظرف چند روز آینده این بسته ها تهیه و در بین نیازمندان توزیع شود.

وي از توزیع کمک های نقدی در بین کارگران ساختمانی و اصناف آسیب پذیر از کرونا خبر داد و گفت: با همکاری فرماندار و کمیته امداد 1160 بسته کمک های نقدی به ارزش هر بسته 500 هزار تومان  در بین کارگان ساختمانی و اصنافی که در مدت قرنطینه دچار مشکل شده اند پرداخت شده است.

سرهنگ سوری تصریح کرد: در مرحله اول رزمایش کمک مومنانه در بروجرد، 1200 بسته معیشتی و در مرحله دوم 2570 بسته تهیه که در مجموع تاکنون 3770 بسته معیشتی در بین نیازمندان توزیع شده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد اضافه کرد: رزمایش کمک مومنانه همچنان تا پایان ماه رمضان و تا شکست و پایان کرونا ادامه دارد.

انتهای پیام/