مهرداد ويسكرمي گفت: بر اساس میثاق نامه اي در راستای شفاف سازی اقدامات و عملکرد خود چه در قبال مسائل کشوری، استانی و حوزه انتخابیه خود به مردم گزارش مي دهیم.

مهرداد ویسکرمی در گفت وگو با سفیرافلاک با اشاره به اینکه وضعیت لرستان از لحاظ توسعه می توانست بهتر شود اظهارداشت: استان لرستان محروم هست و برای رفع محرومیت های آن بايستي برنامه ریزی دلسوزانه همراه با وحدت وهمدلی وجود داشته باشد.


وی بیان کرد:عملکرد اجرایی دولت و وظایفی که نمایندگان مجلس در قانون گذاری و نظارت بر اجرای قوانین در کمک به دولت برای رفع محرومیت ها می بایست داشته كه رضایت بخش نبوده وباید تجدید نظر اساسی صورت گیرد.


ویسکرمی با بیان اینکه نماینده مجلس نبایستی اصل را رها کند و دچار غفلت شود، گفت: بنا داریم بر اساس میثاق نامه ای که منتخبین مردم لرستان با هم می بندیم در راستای شفاف سازی اقدامات و عملکرد خود چه در قبال مسائل کشوری، استانی و حوزه انتخابیه خود به مردم گزارش دهیم.


منتخب مردم خرم آباد و دوره چگنی در مجلس گفت: نقش نمایندگان مجلس به عنوان قانون گذار در کمک به دولت برای جذب اعتبارات در جهت اشتغالزایی و جهش تولید بر اساس ظرفیت های بومی خوبی که استان دارد می تواند در توسعه استان نقش مهم وموثری داشته باشد.


وی خاطرنشان كرد: مردم لرستان در ولایتمداری زبانزد خاص و عام هستند و در برهه های حساس انقلاب پایبندی خود را به انقلاب نشان دادند لیاقت آنها برای خدمت رسانی بی منت زیادتر از وضعیت فعلی است و همه باید تلاش کنیم تا برخی از موانع توسعه برداشته شود زیرا فرصت ها محدود هستند.

انتهاي پيام/