در راستای ساخت فضای آموزشی یک قطعه زمینی به مساحت ۳۵۰۰ متر مربع توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی لرستان برای ساخت مدرسه ۹ کلاسه به نام شهید قاسم سلیمانی به مجمع خیرین مدرسه ساز استان اهدا شد.

سردار مرتضی کشکولی در گفت و گو با سفیرافلاک،در مراسم کلنگ زنی مدرسه ۹ کلاسه و با اشاره به اینکه امروز توفیق شد که در خدمت خیرین مدرسه ساز و دیگر مسئولان جهادی نوسازی مدارس استان باشیم، گفت: ما تصمیم گرفتیم برای کمک به مردم استان در بحث فضای آموزشی یک قطعه زمینی به مساحت ۳۵۰۰ متر مربع که در منطقه کوی امام رضا شهرستان خرم آباد با جمعیت ۱۵۰۰ نفری قرار دارد، در راستای ایجاد فضای آموزشی در این منطقه به مجمع خیرین مدرسه ساز استان اهدا کنیم.


فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان بیان کرد: قرار شد در این قطعه زمین یک مدرسه ۹ کلاسه توسط اداره کل نوسازی مدارس استان و با همکاری خیرین، به نام شهید سپهبد قاسم سلیمانی ساخته شود.


امیر غفوری نژاد در این مراسم با اشاره به کلنگ زنی دو فضای آموزشی در منطقه کوی امام رضا شهرستان خرم آباد، افزود: یک فضای آموزشی ۹ کلاسه با زیر بنای ۱۵۵۵ متر مربع و اعتباری بالغ بر ۶ میلیارد تومان که با کمک سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان کلنگ زنی شد و انشاالله در صورت تامین اعتبار این فضای آموزشی در مهر ماه تحویل آموزش و پرورش استان خواهد شد.

سرپرست اداره کل نوسازی مدارس لرستان اظهار داشت: یک فضای آموزشی ۶کلاسه هم با مشارکت خیر گرانقدر دکتر خیرالهی با زیر بنای ۹۳۵ متر مربع و به صورت مشارکتی با اعتباری بالغ بر ۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان در دهه فجر امسال به بهره برداری خواهد رسید که امیدواریم با بهره برداری از این دو فضای آموزشی حدود ۴۰۰ دانش آموز از آن بهره کافی را ببرند.


وی اضافه کرد: از سردار کشکولی فرمانده سپاه لرستان بخاطر کمک به مردم و اهدا زمین در راستای ایجاد فضای آموزشی تقدیر و تشکر می کنم و برای ماندگار شدن این کار خیر توسط سپاه استان، این مدرسه به نام شهید سلیمانی ساخته خواهد شد.

انتهای پیام/