سرهنگ کرم کونانی گفت: بیش از چهار هزار بسته معیشتی بین نیازمندان کوهدشت و افراد صدمه دیده از کرونا توزیع شد.

به گزارش سفیرافلاک، سرهنگ کرم کونانی در آیین مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه کوهدشت، اظهارداشت: درمجموع دو مرحله از رزمایش کمک مومنانه، چهار هزار و ۱۰۰ بسته معیشتی درزمینهٔ توزیع و کمک به اقشار نیازمند کوهدشت تدارک دیده شد.

وی با اشاره به توزیع ۶ پک جهیزیه کامل بین نوعروسان نیازمند، افزود: بسته‌های معیشتی بین افرادی توزیع‌شده است که تحت پوشش کمیته امداد و نهادی نبوده بلکه از بیماری کرونا دچار صدمه شده‌اند.

فرمانده سپاه کوهدشت ضمن تقدیر از کلیه کادر درمان شهرستان در راستای مقابله با کرونا، عنوان کرد: از دو پرستار شجاع و ایثارگر کوهدشتی که خالصانه در راستای خدمت به مردم ایستادند و ویروس کرونا را به جان خریدند و چهل روز داوطلبانه به مبتلایان کرونایی خدمت‌رسانی کردند تقدیر می کنم چرا‌که صحنه ای را به نمایش گذاشته‌اند که تداعی‌کننده اخلاص رزمندگان در ۸ سال دفاع مقدس است.

وی تصریح کرد: ضدعفونی معابر پرتردد، فعالیت ۲۵۴ نیروی بسیجی در طرح ملی غربالگری، ضدعفونی منازل کرونایی برپایی ایستگاه سنجش سلامت و برپایی تور ایست بسیج ازجمله فعالیت سپاه کوهدشت در زمینه مقابله با ویروس کرونا است.

کونانی با اشاره به‌پیش قدم بودن سپاه در زمینه کمک‌های مومنانه، تأکید کرد: خدمت‌رسانی سپاه و بسیج به مردم تا غلبه کامل بر ویروس منحوس کرونا تداوم خواهد داشت.

انتهای پیام/