مسئول قرارگاه مردمی امام خامنه ای خرم آباد گفت: همزمان با شب شهادت امیر مومنان(ع) بیش از ۲۰۰۰ پرس غذای گرم بین نیازمندان در محله های حاشیه شهر خرم آباد توزیع شد.

محمدکریم خورشیدوند در گفت و گو با سفیرافلاک ضمن تقدیر از کمک های مومنانه مردم برای تامین مایحتاج خانواده های آسیب دیده از کرونا اظهار داشت: مردم استان ما با وجود بسیاری از مشکلات از جمله رتبه های نخست در بیکاری و فقر اما با انچه که در توان داشتند پای کار کمک مومنانه آمده اند.


مسئول قرارگاه مردمی امام خامنه ای (مد ظله العالی) در خرم آباد با اشاره به ابعاد گسترده اثرات کمک مومنانه در اجتماع و لزوم معرفی این مهم به عنوان یک فرهنگ برای مردم، گفت: شاید بتوان لرستان را یکی از پیشتازان اجرای طرح بزرگ و پرمفهوم و معنای کمک مومنانه در کشور دانست چرا که از دیرباز آیین و رسوم کمک با عناوینی همچون کاسمسا در بین ایل و تبار لر زبانزد بوده است.


وی با بیان این که در دومین آشپزخانه قرارگاه به همت و کمک مردم و خیرین عزیز روزانه طبخ و توزیع غذای گرم برای نیازمندان را داریم خاطرنشان کرد:همزمان با شب شهادت امیر مومنان حضرت علی(ع) بیش از ۲۰۰۰ پرس غذای گرم بین نیازمندان در محله های حاشیه شهر خرم آباد توزیع شد.


خورشیدوند بیان کرد: به لطف پروردگار،عنایت اهل بیت علیه السلام و همدلی و همراهی مردم که همیشه پشتیبان قرارگاه بوده اند، خدمات گروه جهادی قرارگاه از ضدعفونی معابر تا تهیه بسته های کمک معیشتی، بهداشتی و غذای گرم ادامه خواهد داشت تا مرهمی هرچند اندک بر درد خانواده هایی که این روزها در شرایط اقتصادی نامناسبی به سر بر می برند باشد.

انتهای پیام/