معاون خدمات شهری شهرداری اليگودرز گفت: برای مقابله با شیوع ویروس کرونا بازارهای هفتگی در الیگودرز تا اطلاع بعدی تعطیل شدند.

عباس ملک محمودی در گفت وگو با سفیرافلاک اظهار داشت: پیرو مصوبات ستاد مدیریت بیماری کرونا برای مقابله با شیوع ویروس کرونا بازارهای هفتگی در الیگودرز تا اطلاع بعدی تعطیل شدند.


معاون خدمات شهری شهرداری الیگودرز گفت: این تصمیم در ستاد پیشگیری از ویروس کرونا و در راستای جلوگیری از احتمال ابتلای شهروندان به این ویروس و ارتقای سلامت جامعه اتخاذ شده است.

وی با بیان اینکه یکی از راه‌های انتقال سریع ویروس کرونا تجمعات مردمی است، گفت: در این راستا با پیشنهاد مرکز بهداشت و درمان بازارهای هفتگی به دلیل ازدحام جمعیت و احتمال انتشار ویروس کرونا تا اطلاع بعدی دائر نمی‌شود.


ملک محمودی بیان کرد: بازارها یکی از مکان‌های پرتردد در هر شهر محسوب می‌شوند و شهروندان برای تامین مایحتاج روزمره و ضروری و غیرضروری خود به آن مراجعه می‌کنند که در شرایط فعلی این موضوع به بحران کرونا دامن می زند.


معاونت خدمات شهری شهرداری الیگودرز تصریح کرد: هم اکنون چهار روز بازار در سطح شهر در حال فعالیت است که شامل شنبه بازار، سه شنبه بازار، چهارشنبه بازار و جمعه بازار هستند و اقلامی که در این نوع بازارها توزیع می شود شامل مواد خوراکی و سبزیجات و میوه است که برای تهیه این اقلام یکی از اعضای خانواده شهروندان با رعایت نکات بهداشتی همچون زدن ماسک و دستکش می توانند به واحدهای صنفی مراجعه کنند.

وی یادآور شد: متاسفانه برخی از فروشندگان در بازارهای هفتگی مقاومت می کنند که درخواست همکاری نهادهای قضایی و انتظامی برای جلوگیری از تجمع مردم در این مراکز را داریم.

انتهای پیام/