مشارکت مردم در رزمایش مومنانه جلوه دیگری از همدلی و همراهی ایرانیان را به رُخ جهانیان کشید، آنجا که شور و شعور ایرانی در کوچه و پس کوچه‌های شهرها عرصه خدمت‌رسانی و عشق‌ورزی به هم‌وطن می‌شود.

به گزارش سفیرافلاک، مردم عزیز و مهربان مثل همیشه جلوه دیگری از همدلی و همراهی را نشان دادند و فرمان مقام معظم رهبری را عملی کردند.


هر روزی که از عمر با برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می گذرد،آتش خشم دشمنان جمهوری اسلامی ایران شعله ورتر خواهد شد.


چرا اگه هرچه برای از بین بردن دستاورد های انقلابی اسلامی تلاش می کند و برنامه ریزی می کند با توکل بخدا و رهنمود های مقام معظم رهبری و بصیرت مردم خنثی شده است.

مردم سراسر کشور همچون گذشته در پاسخ به ندای رهبر معظم انقلاب، پیشگام و پیشتاز بودند و مثل گذشته این بار هم برای کمک به هم‌نوعان خود در روزهای سخت بیماری کرونا که در اقتصادی معیشت مردم تاثیر داشت, به میدان آمدند و دلسوزانه در این جهاد مؤمنانه بودند.


رهبر معظم انقلاب اسلامی در سخنرانی تلویزیونی به‌ مناسبت نیمه شعبان به مشکلات و سخت شدن شرایط زندگی برای برخی افراد جامعه به‌علت تبعات ناشی از کرونا اشاره کردند و فرمو‌دند: «افرادی که توانایی و تمکن مالی دارند، فعالیت‌های وسیعی را به‌منظور کمک به نیازمندان آغاز کنند، به‌خصوص که در آستانه ماه مبارک رمضان که ماه انفاق و ایثار است، قرار داریم.»


امام خامنه‌ای تأکید کردند: «خوب است که در ماه مبارک رمضان یک رزمایش گسترده برای مواسات، همدلی و کمک مؤمنانه به نیازمندان و فقرا در جامعه شکل بگیرد و برای اثبات ارادتمان به امام زمان(عج) صحنه‌ها و جلوه‌هایی از جامعه مهدوی را که جامعه‌ای همراه با قسط، عدل، عزت، علم، برادری و همیاری است، به‌وجود آوریم.»

از حضور بی‌ادعای گروه‌های جهادی و بسیجیان و هیئت‌های مذهبی که بگذریم، مشارکت مردم در رزمایش مومنانه جلوه دیگری از همدلی و همراهی ایرانیان را به رُخ جهانیان کشید، آنجا که شور و شعور ایرانی در کوچه و پس کوچه‌های شهرها عرصه خدمت‌رسانی و عشق‌ورزی به هم‌وطن می‌شود.


این تصاویر و صحنه ها و زیبایی ها و شور و شوق این حرکت جهادی و همدلی را صداوسیما با رویکرد بسیار قوی و زیبا به نمایش گذاشت و جهانیان دیدند.


و اما به اعتقاد کارشناسان صهیونیستی آمریکایی ، سیاست های غلط و مدیریت ناکارآمد بحران کرونا در آمریکا و رژیم صهیونیستی , آتش زیر خاکستری است که بعد از پایان این بحران فوران خواهد کرد.


در رسانه عبری زبان در گزارشی به سوءمدیریت مسئولان آمریکا و رژیم صهیونیستی در بحران کرونا اشاره و اعلام کرد: اگرچه از هفته های جاری برخی به سر کار خود خواهند رفت و بعضی افراد مجبور هستند همچنان در خانه باقی بمانند، برخی نیز پس اندازی دارند اما برخی دیگر دچار فروپاشی خواهند شد.


«داونی لوی» در متنی که در پایگاه عبری زبان (makom) منتشر کرده است  به خوانندگانش اطلاع داد هفته جاری یکی از بدترین هفته های کرونایی در آمریکا و رژیم صهیونیستی و بعضی از کشورها خواهد بود.


مردم با بصیرت و انقلابی جمهوری اسلامی ایران در هر زمانی که بایستی در صحنه حاضر شوند، آمدند و پشتوانه ولایت فقیه بودند.


مردم عزیز سراسر کشور با توجه به وضعیت اقتصادی و معیشتی که دغدغه اصلیشان می باشد و عدم تدبیر بعضی از مسئولین, که متاسفانه هر روز بدتر میشود با این وجود در حد توان پای کار و به میدان جهاد آمده اند.


ملت عزیز ایران در همه برهه از زمان به میدان آمدند، افرادی با جان خود در برابر دشمنان ایستادند و افرادی در پشت جمعه کمک رسانی به جبهه می کردند. در زمان هایی مردم با بصیرت در برابر فتنه ها به میدان آمدند و نقشه های شوم شیطانی دشمنان اسلام را خنثی کردند و پشتوانه ولایت وانقلاب و شهدا بودند.

مسئولین بزرگوار باید قدرشناس انقلاب اسلامی، شهدا، علما و این مردم عزیز و با بصیرت باشند؛ بعضی از عزیزان بایستی از تدبیرهایی شبیه دیپلماسی های گذشته برجام نافرجام و از سیستم های غلط مدیریت غربی خارج شوند و رویکردشان جهادی و انقلابی و مردمی باشد، مثل شهدای گرانقدر انقلاب شهید سلیمانی، شهید تهرانی مقدم، شهید صیاد شیرازی و سایر شهدای گرانقدر عمل کنند.

سید مصطفی حسینی نسب
تحلیلگر مسائل سیاسی و روابط بین الملل

انتهای پیام/