فرماندار اليگودرز گفت: متاسفانه در سه روز گذشته آمار مبتلایان در الیگودرز جهشی بوده و وضعیت بیماری کرونا در الیگودرز خطرناک است.

به گزارش سفیرافلاک، حجت الاسلام مهدی سرلک امروز در جلسه ستاد مدیریت کرونا در فرمانداری الیگودرز با بیان اینکه اولویت نظام سلامت مردم است، گفت: در راستای سلامت مردم هرکاری که لازم است باید انجام شود .


وی با اشاره به اینکه مراسم لیالی قدر در مصلای قدس با رعایت همه پروتکل های بهداشتی اجرا شد، گفت: از مردم عزیز و جوانان بخاطر رعایت کامل اصولی بهداشتی و شرکت در مراسم قدردانی می کنیم.


امام جمعه الیگودرزگفت: اصحاب رسانه می توانند در جهت فرهنگ سازی و اعلام هشدارهای بهداشتی بازوی توانمند ستاد مدیریت بیماری کرونا باشند.

حمید کشکولی  نیز در این جلسه با بیان اینکه۱۲۱۱ نمونه به آزمایشگاه مرجع ارسال شده که ۱۴۷ مورد مثبت قطعی بوده است، اظهار داشت: از این تعداد ۱۳ مورد فوت قطعی و ۷۹۶ نمونه منفی در الیگودرز ثبت شده  است.

وی افزود: متاسفانه در سه روز گذشته آمار مبتلایان در الیگودرز جهشی بوده و وضعیت بیماری کرونا در الیگودرز خطرناک است.

فرماندار الیگودرز بیان کرد: همه بخش های تابعه شهرستان درگیر بیماری کرونا هستند و همه مدارس الیگودرز تا بعداز عید فطر تعطیل خواهند بود.


کشکولی با تأکید بر اینکه نیروی انتطامی باهمکاری پزشکی قانونی و شهرداری از برگزاری هرگونه مراسم تشییع و ترحیم در سطح شهرستان جلوگیری نمایند، گفت: در صورتی که صنوف پروتکل های بهداشتی را رعایت ننمایند پلمپ شود همچنین ادارات از ورود افراد بدون ماسک جلوگیری نمایند وهیچگونه خدماتی ارائه ننمایند.وی تصریح کرد: پلیس راهور باید در سطح شهر با پلاک های غیر بومی برخورد نماید و همچنین همه گیم نت ها و باشگاه های ورزشی همچنان تعطیل خواهند بود.


حجت الاسلام ترکی، رییس قرارگاه جهادی حصرت ابوالفضل(ع) در الیگودرز گفت: در صورت بازگشایی مدارس ،۷۲ واحد آموزشی سطح شهر به ۶ منطقه تقسیم شده و در اختیار ۶ گروه جهادی جهت ضد عفونی و پاکسازی قرار داده می شود.
انتهای پیام/