فرماندار اليگودرز گفت: متاسفانه در سه روز گذشته آمار مبتلایان در الیگودرز جهشی بوده و وضعیت بیماری کرونا در الیگودرز خطرناک است.

به گزارش سفيرافلاك، حجت الاسلام مهدي سرلک امروز در جلسه ستاد مديريت كرونا در فرمانداري اليگودرز با بيان اينكه اولویت نظام سلامت مردم است، گفت: در راستای سلامت مردم هرکاری که لازم است باید انجام شود .


وی با اشاره به اينكه مراسم لیالی قدر در مصلای قدس با رعایت همه پروتکل های بهداشتی اجرا شد، گفت: از مردم عزیز و جوانان بخاطر رعایت کامل اصولی بهداشتی و شرکت در مراسم قدردانی می كنيم.


امام جمعه اليگودرزگفت: اصحاب رسانه می توانند در جهت فرهنگ سازی و اعلام هشدارهای بهداشتی بازوی توانمند ستاد مدیریت بیماری کرونا باشند.

حميد کشکولی  نيز در اين جلسه با بيان اينكه۱۲۱۱ نمونه به آزمایشگاه مرجع ارسال شده که ۱۴۷ مورد مثبت قطعی بوده است، اظهار داشت: از اين تعداد ۱۳ مورد فوت قطعی و ۷۹۶ نمونه منفی در الیگودرز ثبت شده  است.

وي افزود: متاسفانه در سه روز گذشته آمار مبتلایان در الیگودرز جهشی بوده و وضعیت بیماری کرونا در الیگودرز خطرناک است.

فرماندار اليگودرز بيان كرد: همه بخش های تابعه شهرستان درگیر بیماری کرونا هستند و همه مدارس الیگودرز تا بعداز عید فطر تعطیل خواهند بود.


كشكولي با تأكيد بر اينكه نیروی انتطامی باهمکاری پزشکی قانونی و شهرداری از برگزاری هرگونه مراسم تشییع و ترحیم در سطح شهرستان جلوگیری نمایند، گفت: در صورتی که صنوف پروتکل های بهداشتی را رعایت ننمایند پلمپ شود همچنین ادارات از ورود افراد بدون ماسک جلوگیری نمایند وهیچگونه خدماتی ارائه ننمایند.وي تصريح كرد: پلیس راهور باید در سطح شهر با پلاک های غیر بومی برخورد نماید و همچنین همه گیم نت ها و باشگاه های ورزشی همچنان تعطیل خواهند بود.


حجت الاسلام ترکی، رییس قرارگاه جهادی حصرت ابوالفضل(ع) در اليگودرز گفت: در صورت بازگشایی مدارس ،۷۲ واحد آموزشی سطح شهر به ۶ منطقه تقسیم شده و در اختیار ۶ گروه جهادی جهت ضد عفونی و پاکسازی قرار داده مي شود.
انتهاي پيام/