سیاوش سپهوند از حضور تیم دوومیدانی پلیمر خلیج فارس خرم آباد در لیگ برتر جوانان کشور خبر داد.

سیاوش سپهوند در گفت وگو با سفیرافلاک، اظهار داشت: از آنجا که رشته دوومیدانی یک رشته دیربازده است، حمایت از تیم های پایه قطعاً یک برنامه ریزی بلند مدت برای فرد مستعد در رده‌های نوجوانان و جوانان می خواهد که به نتیجه برسد و یک حلقه گمشده همیشه در ورزش دو و میدانی بوده و تیم‌های پایه مورد غفلت واقع شده اند.



رئیس هیات دوومیدانی استان لرستان با اشاره به برنامه‌ریزی انجام شده با دکتر حسین رحمتی مدیرعامل شرکت پلیمر خلیج فارس بیان کرد: ورزشکاران رده های نوجوانان و جوانان استان که پنج سال است با مربیان خود زحمات زیادی کشیده اند و تا رده های قهرمانی کشور حائز عناوینی شده اند مورد حمایت این باشگاه قرار می گیرند.



وی افزود: امروز هم شرکت پلیمر خلیج فارس حمایت خود را ثابت کرد و البسه های ورزشی با کیفیتی را به ورزشکاران نوجوانان و جوانان استان طبق برنامه ریزی انجام شده تحویل داد، مطمئناً حمایت اسپانسر باعث ایجاد انگیزه ورزشکاران خواهد شد که بتوانند در سال‌های آتی در تیم بزرگسالان قرار بگیرند.



سپهوند اضافه کرد: قطعاً حضور اسپانسر در تیم‌های پایه از تیم‌های بزرگسال مهمتر است، هر چند تیم‌های بزرگسال هم باید به نوبه خود دیده شود اما برنامه‌ریزی اصلی هیات دو میدانی استان حمایت ویژه از تیم‌های پایه نوجوانان و جوانان می باشد که پنج سال است برای آنها برنامه‌ریزی شده و پرورش یافته اند و رها کردن آنها یعنی خالی بودن پشتوانه ورزشکاران بزرگسال خواهد بود.


وی تصریح کرد: ما این خلأ را احساس کردیم و با رایزنی های صورت گرفته، ورزشکاران نوجوانان و جوانان استان بدرستی شناسایی شده اند و در تمام شهرستان‌های استان با روسای هیات‌ها هماهنگی شده ورزشکارانی که فعالیت مستمر و در ماده خاصی با مربیان خود در حال تمرین سخت می باشند مورد حمایت قرار خواهند گرفت.



سپهوند با اشاره به حضور تیم پلیمر خلیج فارس خرم آباد در لیگ برتر جوانان، گفت: امیدواریم که این ورزشکاران پرورش یافته را به تیم جوانان پلیمر خلیج‌فارس خرم آباد هدایت کنیم و بتوانیم یک پشتوانه سازی خوبی برای ورزش دوومیدانی استان و کشور داشته باشیم.



رئیس هیات دوومیدانی استان لرستان عنوان کرد: از دکتر حسین رحمتی مدیرعامل شرکت پلیمر خلیج فارس، علی کریمی مدیر کل ورزش و جوانان استان، تمام مربیان استان و عوامل باشگاه پلیمر خلیج فارس که در این راستا همیشه همراه و یاریگر ما بوده اند کمال تشکر و قدردانی را داریم.

انتهای پیام/