حجت الاسلام علي سپهوند گفت: وعده خداوند در خصوص پیروزی ملت های مظلوم بر حكومت های ظالم و نیز وعده رهبر معظم انقلاب مبنی بر نابودی رژیم صهیونیستی تا بیست سال آینده، محقق مي شود.

حجت الاسلام علی سپهوند در گفت وگو با سفیرافلاک در رابطه با روز جهانی قدس، اظهار داشت: روز قدس برای ما روز اسلام است و هدف امام خمینی (ره) از نام گذاری این روز به نام روز جهانی قدس، احیای مسأله اصلی امت اسلامی یعنی فلسطین و متوجه کردن مردم به این مسأله بود.


امام جمعه شهرستان ازنا با بیان اینکه روز جهانی قدس نمایش وحدت، اتحاد و انسجام جهان اسلام و روز مرگ و نابودی رژیم صهیونیستی است، تصریح کرد: شمارش معکوس برای نابودی رژیم صهیونیستی آغاز شده و وعده خداوند در خصوص پیروزی ملت های مظلوم بر حکومت های ظالم و نیز وعده رهبر معظم انقلاب مبنی بر نابودی رژیم صهیونیستی تا بیست سال آینده، محقق می شود.

 
وی سرزمین‌های اشغالی را خط قرمز دنیای اسلام و ملت‌های مسلمان جهان دانست و گفت: علی رغم حمایت های سران تروریست ایالات متحده آمریکا و کشورهای اروپایی از رژیم صهیونیستی، قطعاً پیروزی با جریان‌های مقاومت در فلسطین اشغالی است.


حجت الاسلام سپهوند با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا در جهان، تاکید کرد: برابر ابلاغیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور روز جهانی قدس در هیچ نقطه‌ای از کشور برگزار نخواهد شد و همه مسلمانان جهان و ملت‌های مظلوم و ستمدیده و گروه‌های مقاومت در فلسطین اشغالی و سراسر منطقه به رهنمودهای ارزشمند ولی امر مسلمین جهان در این روز گوش فرا داده و به آن عمل کنند.


امام جمعه ازنا با اشاره به عدم برگزاری راهپیمایی روز قدس، بیان کرد: امسال که راهپیمایی و اجتماعات برگزار نخواهد شد؛ در چنین شرایطی نقش رسانه‌ها برجسته‌تر و وظیفه شأن سنگین‌تر است و باید بیش از سال‌های قبل خصوصاً در فضای مجازی مسأله غصب سرزمین‌های مسلمانان، جنایات، آدم کشی، کودک کشی و نسل کشی صهیونیست را گوشزد کنند.


وی با بیان این‌که فلسطین موضوع اول و مشترک تمامی امت های اسلامی است، خاطرنشان کرد: روز قدس روزی است که تمام مسلمان جهان در آن متحد می‌شوند و تمام جوامع اسلامی باید در مقابل ظلم‌های رژیم ستمگر قدس بایستند.

انتهای پیام/