حجت الاسلام علی اکبر جمیاری گفت: گرچه در شهرستان‌ها به خاطر شیوع ویروس کرونا برگزاری راهپیمایی مقدور نیست اما تفکر ضد اسرائیلی تعطیل نخواهد بود و در فضای مجازی باید این انزجار به تصویر کشیده شود تا اهمیت این موضوع مشخص شود.

حجت الاسلام علی اکبر جمیاری در گفت‌وگو با سفیرافلاک با اشاره به پیش رو بودن روز قدس اظهار داشت: با توجه به اینکه غده سرطانی اسرائیل باید نابود شود و تمام گرفتاری‌های ممالک اسلامی حمایت آمریکا و ایادی آن از اسرائیل است این روز اهمیت ویژه ای خواهد داشت.


وی افزود: در حقیقت اسرائیل به دنبال این است که کشورهای مسلمان را تصرف کند و صهیونیسمی از نیل تا فرات را ایجاد کند ولی ملت مظلوم فلسطین به عنوان ملت مسلمان و برادر ما باید حمایت شوند و از آنها دفاع شود.


امام جمعه دلفان با بیان اینکه چون مدت زیادی قدس قبله مسلمانان بوده اهمیت ویژه‌ای برای مسلمانان دارد، گفت: حکومت اسلامی ایران به دنبال ایجاد مقدمه‌ای برای ظهور حضرت ولیعصر است و یکی از اهداف بزرگ حکومت اسلامی نجات فلسطین و آزادی قدس است که سبب اهمیت ویژه قدس و روز قدس می‌شود.


وی بیان کرد: در سال‌های اخیر ایران در از بین بردن داعشی که آمریکا و اسرائیل ایجاد کرده‌اند،موفقیت‌های زیادی داشته است در نتیجه پایه‌های حکومت اسرائیل و رژیمش سست شده است.


جمیاری با تاکید براینکه امسال نیز اسرائیل باید محکوم شود، گفت: اهمیت روز قدس نباید پوشیده باشد و نهادهای فرهنگی و شهرداری‌ها فضاسازی های لازم را انجام دهند گرچه در شهرستان‌ها به خاطر شیوع ویروس کرونا برگزاری راهپیمایی مقدور نیست اما تفکر ضد اسرائیلی تعطیل نخواهد بود و در فضای مجازی باید این انزجار به تصویر کشیده شود تا اهمیت این موضوع مشخص شود.

معامله قرن رو به افول است

وی در رابطه با شکسته شدن معامله قرن عنوان کرد: در حقیقت این معامله رو به افول و نابودی است و نمی توانند این معامله را انجام دهند و در هر جایی که جمهوری اسلامی ایران مخالف باشد محکوم به شکست خواهد شد و این معامله چون ضد اسلام و قرآن است محکوم به شکست بوده و مطمئناً این نوع تعاملات و معامله‌ها نمی توانند اروپا را نجات دهد.


امام جمعه دلفان با اشاره به جناح گیری آلمان علیه حزب الله تصریح کرد: ماهیت این کشور‌ها باید مشخص شود و نگاهشان را در رابطه با حزب الله بیان کنند تا بر مردم دنیا ثابت شود آنها نیز تفکر اسراییلی داشته و جز نوکران اسرائیل هستند.


وی خاطر نشان کرد:مشخص است که منافع آلمان، آمریکا و اسرائیل مشترک است که حزب‌الله را نیروی تروریسم می خوانند در حالی که حزب‌الله یک نیروی ضد تروریسم و ضد غاصبین است به همین دلیل به آنها فشار می‌آید.

جمیاری خاطر نشان کرد: اگر تروریسم به معنای دفاع از کشور و اسلام است و نگاه آنها این است پس ما هم تروریسم هستیم و این نشان از خباثت و نوکری آلمان نسبت به آمریکا ،اسرائیل و منافع مشترک آنهاست.


وی بیان کرد: ما با تفکر صهیونیسم و اسرائیل مخالفیم چه آلمان باشد یا غیر آلمان و اگر آلمان به این اظهارات خود ادامه دهد قطعا تفکر او نیز تبدیل به تفکر اسرائیلی می‌شود ما با او مخالفت نیز می کنیم و این آتش دامان آلمان را نیز خواهد گرفت.

انتهای پیام/