غلامرضا سالاروند گفت: روز به روز رژيم غاصب اسرائيل تضعیف و کشور مظلوم فلسطین با کمکی که حزب الله و دیگر کشورهای مسلمان مثل ایران انجام می دهند روز به روز قوی تر می شود.

سرهنگ غلامرضا سالاروند در گفت وگو با سفیرافلاک در رابطه با اهمیت روز جهانی قدس اظهار داشت: به سفارش حضرت امام خمینی(ره) جمعه آخر ماه مبارک رمضان روز قدس و روز مبارزه با رژیم اشغالگر قدس نامیده شد.


وی با بیان اینکه این رژیم جعلی، غاصب وغده سرطانی زحمت ها و هزینه هایی را برای مسلمانان بالاخص قدس شریف و کشور عزیز فلسطین ایجاد کرده است، بیان کرد: به فرموده حضرت امام(ره) چنانچه همه مسلمانان یک سطل آب بریزند مطمئنا آثاری از این رژیم جعلی باقی نخواهد ماند.


فرمانده سپاه ازنا ضمن اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه عمر رژیم منحوس صهیونیستی تا ۲۵ سال آینده تمام می شود، گفت: الحمدلله به سمتی در حرکت هستیم که روز به روز این رژیم غاصب تضعیف و کشور مظلوم فلسطین با کمکی که حزب الله و دیگر کشورهای مسلمان مثل ایران انجام می دهند روز به روز قوی تر می شود.


سالاروند تصریح کرد: باتوجه با شرایط بیماری کرونا ان شاالله با استفاده از ظرفیت فضای مجازی بتوانیم در راهپیمایی مجازی روز قدس شرکت کنیم و همگی این رژیم جعلی را محکوم نماییم.

انتهای پیام/