حجت الاسلام جواد صیادی گفت: به حول و قوه الهی با بصیرت و مقاومت مردم فلسطین روزی خواهد رسید که اسمی از اسرائیل در ممالک اسلامی نباشد.

حجت الاسلام دکترجواد صیادی در گفت و گو با سفیرافلاک پیرامون روز قدس اظهار داشت: مسئله قدس اولویت اول جهان اسلام است؛استکبار برای تسلط بر کشورهای اسلامی غده سرطانی به اسم رژیم جعلی اسرائیل را در دل سرزمین های اسلامی بوجود آورد.


وی افزود: رژیم ایالات متحده آمریکا و انگلستان برای اینکه به شکل مستقیم با کشورهای اسلامی درگیر نشوند رژیم جعلی اسرائیل را بر منطقه ای از جهان اسلام مسلط کردند و در زمان رییس جمهورهای متفاوت آمریکا از کارتر تا اوباما به دنبال ایجاد صلح بین فلسطین و اسرائیل بودند اما نتوانستند.


تحلیل گر مسائل سیاسی عنوان کرد: امروز به اسم معامله قرن می خواهند سرزمین اشغال شده فلسطین را در اختیار بگیرند اما به حول و قوه الهی با بصیرت و مقاومت مردم فلسطین روزی خواهد رسید که اسمی از اسرائیل در ممالک اسلامی نباشد.


وی با اشاره به مبارزات مستقیم مردم فلسطین با رژیم اشغالگر قدس در دهه اول قرن ۲۱، خاطرنشان کرد: سردمداران کشورهای عربی زیر چتر آمریکا بودند و در جنگ ۶ روزه اعراب و فلسطین این مساله نمایان شد؛ لذا مردم فلسطین با الگو گیری از نهضت امام راحل مستقیم وارد کارزار شده و انتفاضه مسجد الاقصی را شروع کردند تا جایی که این انتفاضه منجر به آزادی و تجهیز غزه شد.


مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه خرم آباد با اشاره حقانیت وعده خداوند پیرامون نصرت یاری کنندگان دین اسلام، بیان کرد: امروز نیروهای غزه از نظر تجهیزات تا جایی پیش رفته اند که موشک های آن ها تلاویو و قلب اسرائیل را هدف قرار می دهد لذا همین توانایی موجب عقب کشی و تسلیم رژیم جعلی اسرائیل شده است.

حجت الاسلام صیادی با بیان اینکه در مذاکرات و برجام مکر و حیله و عیرقابل اعتماد بودن کشورهای اروپایی و غربی برای همگان عیان شد، تصریح کرد: استکبار به طرق مختلف در صدد سلطه بر ممالک اسلامی و کشورهای منطقه است تا جایی که با تشکیل و تجهیز داعش به دنبال زمین گیر کردن نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به عنوان الگوی مقاومت دیگر کشورها بودند؛ اما رزمندگان جبهه مقاومت به فرماندهی سردار شهید سرافراز حاج قاسم سلیمانی آن ها را عقب راندند و هیمنه پوشالی استکبار را در هم شکستند‌.


وی گفت: روز قدس روز بصیرت و هوشیاری است امسال به دلیل بیماری شرایط حضور در راهپیمایی بصورت تجمعات وجود ندارد اما مردم عزیزمان بشکل مجازی، در صفحات مجازی و رسانه ها از فلسطین و اسلام و ارزش های اسلام دفاع می کنند چرا که استکبار به دنبال از بین بردن اسلام است.

انتهای پیام/