حجت الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی گفت:ملت ها نخواهند گذاشت که اهمیت مسئله فلسطین و مظلومیت قدس شریف در سایه بحران جهانی کرونا و در سایه حمایت های استکبار جهانی نظام سلطه فراموش شود‌.

حجت الاسلام والمسلمین سید احمد رضا شاهرخی در گفت وگو با سفیرافلاک اظهار داشت: روز جهانی قدس، روز تبلور ایمان و روز توجه امت اسلامی و آزادگان همه جهان به مردم ستمدیده فلسطین و مسئله قدس شریف است.

وی افزود: بایستی در این روز همه مومنین و همه آزادگان با حضورشان در عرصه های فرهنگی و عرصه‌هایی که برحسب اقتضاء رویداد که در جهان اتفاق افتاده، همان بحث ویروس کرونا به اشکال مختلف با آرمان مردم فلسطین بیعت کنند وطرح‌ها و نقشه‌های استکبار و حامیان شان را بی ثمر بگذارند.

قدس از یاد مسلمانان پاک نمی شود
نماینده ولی فقیه در لرستان بیان کرد: امسال راهپیمایی روز قدس به شکل سال‌های گذشته نیست اما دفاع از مظلوم و دفاع از قدس شریف که مرکز سه دین اسلام، یهود و مسیحیت است، هیچ گاه از یاد و اذهان مسلمانان پاک نمی شود و ملت ها به خصوص ملت جبهه مقاومت و ملت ایران نخواهند گذاشت که اهمیت مسئله فلسطین و مظلومیت قدس شریف هم در سایه بحران جهانی کرونا و هم در سایه حمایت های استکبار جهانی نظام سلطه فراموش شود‌.


وی عنوان کرد: این اقتضا می کند که در مقابل توطئه رژیم اشغالگر قدس، به عنوان مصداق ظالمانه و کانون بی‌عدالتی در منطقه،مردم آزادیخواه ایران و سراسر جهان به اشکال مختلف شعار «مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل» را به عنوان یک تکلیف اسلامی و انسانی در هر کجا که هستند گرچه با ورود بیماری کرونا به شکل گذشته نیست، بر لوح دل و زبان داشته باشند.


حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی خاطرنشان کرد: مردم به سخنرانی مقام معظم رهبری که در روز جهانی قدس جمعه آخر ماه مبارک رمضان برگزار می شود گوش فرا دهند و طبیعتاً با نقش هایی که مقام معظم رهبری ترسیم خواهند کرد معامله قرن که طرح الحاق کرانه باختری و تلاش برای تبدیل قدس به عنوان پایتخت رژیم جعلی اسرائیل است، همه آنها نقش بر آب خواهد شد.


مرگ رژیم اشغالگر قدس به یاری خدا نزدیک است
نماینده ولی فقیه در لرستان  تصریح کرد: نابودی اسرائیل جبهه ظلم و استکبار با مبارزه و جهاد تحقق یافتنی است و پایان مرگ رژیم اشغالگر قدس به یاری خدا نزدیک است و در روز محاکمه و مجازات این جالیان ضد بشریت به زودی فرا می رسد.

وی تاکید کرد: مردم ولایتمدار لرستان هم در کنار سایر اقشار ملت غیور و سلحشور ایران و در کنار مردم مظلوم فلسطین و آزادگان جهان با آرمان های امام راحل که فرمودند«قدس متعلق به مسلمین است» و آرمان های معنویات مقام معظم رهبری که همواره بر حقانیت و حقوق ملت مظلوم فلسطین تاکید کرده‌اند، اعلام بیعت می کنند.

حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی گفت: مردم لرستان طبیعتاً سهم سرنوشت‌ساز خود را که در مقاطع مختلف انقلاب اسلامی ایفا کرده اند متناسب با سیاست های پیش رو و در دفاع از مردم فلسطین انجام وظیفه خواهند کرد.

انتهای پیام/