در راستاي رزمايش كمك مومنانه 200بسته معيشتي توسط بسيجيان مسجد فاطمه زهرا سلام الله عليها به كارگران خرم آبادي آسيب ديده از كرونا اهدا شد.

به گزارش سفيرافلاك، عصر امروز بسيجيان مسجد فاطمه زهرا سلام الله عليها با دعوت از 200 كارگر و برگزاري مراسم مواسات و همدلي بسته هاي كمك معيشتي در اختيار آن ها قرار دادند.

در لبيك به فرمان امام خامنه اي مد ظله العالي در راستاي كمك مومنانه بسياري از نهادها و ارگان ها با شناسايي افراد و خانواده ها و تهيه كمك هاي معيشتي براي اقشار كم درآمد و اسيب ديده از بيماري كرونا قدم برداشتند.

بسيجيان نيز با برگزاري رزمايش بزرگ مواسات و همدلي در سطح پايگاه ها و مساجد براي اجراي اين مهم اقدام كردند بطوريكه شايد هفتگي اين كمك ها ادامه داشت.

مسجد فاطمه زهرا(س) با همكاري پايگاه مقاومت بسيج شهداي پاسدار يكي از چند صد پايگاه مقاومت بسيج در خرم آباد است كه در مسير كمك مومنانه برنامه هاي متنوعي براي اقشار كم برخوردار در مناطق محروم سطح شهر داشته است.

يكي از برنامه هاي تأثير گذار بسيجيان اين مسجد شناسايي و دعوت از كارگران فصلي براي حضور در مسجد و اهدا كمك هاي معيشتي به آن ها بود.

 در اين برنامه بسيجيان وسيله اياب و ذهاب براي 200 نفر از كارگراني در مناطق شمال، جنوب و غرب خرم آباد كه امروز بواسطه كرونا بخشي از درآمد خود را از دست داده اند فراهم كرده و به دو مكان در حوزه مقاومت ثارالله پشت بازار و مسجد فاطمه زهرا سلام عليها حضور پيدا كرده و با حضور پيشكسوتان سپاه بسته هاي كمك معيشتي غذايي به آن ها اهدا شد.

انتهاي پيام/