حجت‌الاسلام و المسلمین سید احمدرضا شاهرخی از افتخار آفرینی رزمندگان لرستان با پشتکار،صبر و ایمان در روز فتح خرمشهر خبر داد.

حجت الاسلام و المسلمین سید احمد رضا شاهرخی در گفت وگو با سفیرافلاک، اظهار داشت: رزمندگان استان لرستان با پشتکار، صبر و ایمانی که داشتند توانستند در روز فتح خرمشهر سهم بسزایی داشته و افتخار آفرینی کنند.


نماینده ولی فقیه در استان لرستان بیان کرد: ۸ سال دفاع مقدس، تاریخی پرافتخار است و روزهای زیبایی در این تاریخ رقم خورده که یکی از زیباترین آن روزها، روز فتح خرمشهر در ۳ خرداد ماه ۶۱ است که خرمشهر پس از ۱۹ ماه از اشغال دشمن بعثی خارج شد.


وی با اشاره به اینکه دو عنصر عامل موفقیت ملت ها هستند، گفت: یکی صبر و شکیبایی یعنی در عرصه و فعال بودن و مقاومت کردن و دیگری هم ایمان که این دو عنصر عاملی بودند که از طریق حضرت امام خمینی (ره) با آن انفاس قدسیه خود به رزمندگان تزریق می‌شد و رزمندگان توانستند فتح خرمشهر را برای نظام اسلامی را رقم بزنند.


حجت الاسلام و المسلمین شاهرخی یادآور شد: با شکست دشمن در روز فتح خرمشهر رزمندگان توانستند ماشین جنگی دشمن را از کار بیاندازد و تلفات زیادی را بر دشمت تحمیل کنند و به حامیانی که از رژیم بعثی دفاع می کردند نشان دادند که دست جمهوری اسلامی دست برتر را دارد.

وی خاطر نشان کرد: همه ما در مقابل شهیدان، جانبازان و رزمندگان و خانواده شهیدان روز فتح خرمشهر سر تعظیم فرود می آوریم و از همه آنها که این روز را افتخار آفریدند تقدیر می‌کنیم.

انتهای پیام/