فرماندار دلفان گفت: 10 اکیپ از بازرسان شبکه بهداشت به طور مستمر بر بازار،مراسمات و فعالیتهای روزمره ای که باعث تجمع افراد می شوند نظارت خواهند داشت.

به گزارش سفيرافلاك، حشمت بهمنی در خصوص تشدید مصوبات جدید بر اساس شرایط شهرستان دلفان که در وضعیت هشدار قرار گرفته است، گفت: در راستای مقابله با کرونا محدودیت های قبلي در دلفان همچنان اعمال می‌شود.
فرماندار دلفان اظهارداشت: ورودی آرامستانها همچنان مسدود بوده برپایی مراسمات تشییع، تدفین، چهلم، سالگرد به صورت گسترده و اعلام فراخوان ممنوع است.

وي افزود: مناطق تفریحی و گردشگری تعطیل و ورود افراد(بومی و غیربومی) به این مناطق تا اطلاع ثانوی ممنوع است.

بهمني تصريح كرد: شهرداری مسدودی راههای ورودی به پارکها و بوستانها را تا اطلاع ثانوی ادامه خواهد داد.

فرماندار دلفان عنوان كرد: اکیپ های بازرسی بر فعالیت صنوف مختلف در سطح شهر، با اضافه کردن تعداد نفرات و اکیپ های بیشتر، نظارت و سخت گیری لازم را در راستای رعایت پروتکل های بهداشتی اعمال خواهند كرد.

بهمني گفت: واحد‌های صنفی و مغازه داران شهرستان علاوه بر داشتن کد رهگیری که باید داشته باشند نسبت به تعهد نامه ای کتبی مبنی رعایت پروتکل های بهداشتی از طریق اداره صمت اقدام نمایند تا اجازه فعالیت داشته باشند.

 وي با بيان اينكه اقامه نماز عید فطر در مساجد و مصلی امام نورآباد برگزار نمي شود، اظهار داشت: 10 اکیپ از بازرسان شبکه بهداشت به طور مستمر بر بازار، مراسمات و فعالیتهای روزمره ای که باعث تجمع افراد می شوند نظارت خواهند داشت.

انتهاي پيام/