حجت الاسلام سید علی حسینی گفت: این تحریم های آمریکای ظالم برای کشور ما مهم نیست و نیروی انتظامی در این موضوع ضرر نمی کند، بلکه نقطه قوتی برای آنها می شود.

حجت الاسلام سید علی حسینی در گفت وگو با سفیرافلاک، اظهار داشت: یکی از نقاط قوت کشور عزیز ما این است که آمریکا بر علیه ما صحبت کند، علیه ما تحریم کند، اگر غیر از این باشد باید شک می‌کردیم که ما چه مشکلی داریم که آمریکا با ما دشمن نیست و نقطه قوت ما هم این است که کشوری مثل آمریکا و افرادی مثل دولتمردان آمریکا که سرشار از فساد و فحشا هستند ما را تحریم می کنند و این نقطه قوت ما را نشان می دهد.


امام جمعه شهرستان بروجرد بیان کرد: وقتی که آمریکا یک سازمان، نهاد یا افرادی را تحریم می‌کنند آنها در بین مردم کشور عزیزمان و حتی مردم جهان و مردم غیر مسلمان بیشتر محبوبیت پیدا می‌کنند و این نشان دهنده ضعف آنها است و نشان می دهد که هیچ کاری از دستشان بر نمی آید.وی عنوان کرد: ما از این موضوع ناراحت نیستیم که نیروی انتظامی پرتلاش ما را تحریم کنند بلکه خیلی هم خوشحالیم که نیروی انتظامی قدرتمندی داریم که برای آنها مهم است، اگر آمریکا قدرت داشت جلوی نفتکش‌های ما را به ونزوئلا می گرفت که به لطف پروردگار، جمهوری اسلامی روز به روز قوی تر می شود و آمریکا ضعیف تر و این آخرین تیرهایی است که آنها در ترکش دارند.

وی تصریح کرد: این تحریم‌های آنها برای ما مهم نیست و نیروی انتظامی در این موضوع ضرر نمی‌کند بلکه نقطه قوتی برای آنها می‌شود.


حجت الاسلام حسینی گفت: افرادی که برای امنیت کشور تلاش می کند و در راه جمهوری اسلامی شهید می‌شوند هم در پیشگاه خداوند و هم در پیشگاه ملت عزیز هستند و این دین بزرگی است که به گردن ملت است که ما همه قدردان زحمات آنها هستیم.

انتهای پیام/