سردار مرتضی کشکولی گفت: تحريم هاي آمريكا هیچ ضرری برای نیروی انتظامی ندارد بلکه با پشتوانه قوی تری وارد میدان خواهد شد.

سردار مرتضی کشکولی در گفت وگو با سفیرافلاک، اظهار داشت: آمریکا در برابر نظام مردمی و انقلابی و متدین ایران هیچ کاری از دستش بر نمی آید و فقط به ارعاب اکتفا کرده و برای جمعیتی غافل که آمریکا را نمی‌شناسند که در سطح جهان بترساند.


فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان گفت: در طول این ۴۲ سال انقلاب اسلامی، مسلمانان، مسیحیان، یهودیان و غیره همه صدای انقلاب را شنیده اند و به قدرت انقلاب اسلامی پی برده اند و لذا از اشتلم های آمریکا نمی ترسند و احساس خفت دارند.


وی بیان کرد: ما ۴۲ سال است که آمریکا را از کشورمان، از منطقه و بلکه از جهان سلطه گری بیرون کرده ایم، آمریکا هیچ کاری از دستش بر نمی آید هر چند وقت یک بار فضای تبلیغاتی برای یک مشت آدم جاهل راه می‌اندازد و تحریم می‌کند.


سردار کشکولی با اشاره به تحریم نیروی انتظامی توسط آمریکا، تصریح کرد: آمریکا مثلا من را تحریم کند یا فرماندهان، اشخاص،رهبر معظم انقلاب یا نهادهای دیگر را تحریم کند می خواهد چکار کند، اینها همه یک بُعد تبلیغاتی تو خالی است و مطمئناً هیچ ضرری برای نیروی انتظامی ندارد بلکه با پشتوانه قوی تری وارد میدان خواهد شد.


وی با اشاره به اینکه آمریکا هر چه این تحریم‌ها را بیشتر کند، بیشتر به عقب رانده می شود، اذعان داشت: این حرکات آمریکا یک بُعد تبلیغاتی برای مردمی ناآگاه مثل دولتمردان عرب خلیج فارس می باشند وگرنه مردم عادی درباره این موضوعات هیچ رابطه دلی و عقلی برقرار نمی‌کنند.

انتهای پیام/