حجت الاسلام و المسلمين سيد احمدرضا شاهرخي گفت: تحريم ها هيچ گونه خللي در فعاليت نيروي مقتدر انتظامي كه برقرار كننده نظم و امنيت در جامعه و مرزهاي جمهوري اسلامي هستند وارد نمي كند.

حجت الاسلام و المسلمین سید احمدرضا شاهرخی در گفت و گو با سفیرافلاک پیرامون تحریم فرماندهان ناجا از سوی آمریکا اظهار داشت: توطئه تحریم دشمنان مختص امروز و دیروز نیست بلکه قریب به ۴۰ سال است ایران اسلامی از جانب آمریکای جنایتکار تحریم شده است.

وی افزود: هنوز چند ماهی از پیروزی انقلاب اسلامی نگذشته بود تحریم ها شروع شدند تا آن جایی که دشمنان در دوران جنگ تحمیلی از ورود سیم خاردار به کشور ما ممانعت می کردند و امروز هم از ورود قطعه ای کوچک در کارخانجات صنعتی که بدانند موجب پیشرفت در جامعه می شود ممانعت می کنند.


نماینده ولی فقیه در لرستان بیان کرد: توطئه های دشمنان با پیروزی انقلاب اسلامی که پایه های نظام مستبد ۵۰ ساله آن ها را فروریخت، شروع شد چراکه منافع بسیاری را از دست داده بودند و امروز دشمنان از بیداری اسلامی که بواسطه انقلاب اسلامی در میان مسلمانان و ممالک اسلامی ایجاد شده است ناراحت هستند.

 
حجت الاسلام و المسلمین شاهرخی گفت: تا پیش از شروع جنگ تحمیلی نیز دشمنان به دنبال کودتا و آشوب و تفرقه در کشور بودند که به لطف الهی و درایت امام راحل و پایداری جوانان و گروه های جهادی از آن مراحل عبور کردیم.


وی با اشاره به راه اندازی نیروگاه سیکل تکریبی در خرم آباد به عنوان دستاورد جوانان این مرز و بوم، تصریح کرد: آنچه به عنوان تحریم نیروی انتظامی مطرح است جنبه شعاری و روانی دارد و به دنبال تضعیف روحیه مردم هستند.

نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: آمریکا با مصوبات و برنامه های وزارت خزانه داری به زعم خود می خواهد مانع پیشرفت ایران اسلامی شود اما همین تحریم ها فرصتی برای جوانان مملکت شد که با روحیه خودباوری و اتکا به نفس به سمت تولید ماهواره و موشک بروند.

 
حجت الاسلام و المسلمین شاهرخی خاطرنشان کرد: آمریکائیان دیگر حربه ای ندارند و تمام نقشه و حربه های خود علیه انقلاب اسلامی را به کار گرفته اند و از طرفی برنامه های نظامیشان دیگر در هیچ کجا جوابگو نیست جهانیان شاهد بودند که سپاه مقتدرانقلاب اسلامی در پاسخ به ددمنشی آمریکا چگونه پایگاه عین الاسد را هدف قرارداد.


وی ضمن محکوم کردن اقدام آمریکا پیرامون تحریم فرماندهان ناجا بیان کرد: نیروی انتظامی، سپاه پاسداران، ارتش جمهوری اسلامی امروز جهاد خودکفایی تشکیل داده اند و هر کدام می توانند نیازهای نظامی خود را تامین کنند.

نماینده ولی فقیه در لرستان یادآور شد: نمایشگاه های سالانه و اختراعات نیروهای توانمند این ارگان های نظامی و انتظامی گواه پیشتازی و سرآمدی ان ها در جهاد خود کفایی است؛ بنابراین این گونه برنامه های دشمن بیشتر جنبه روانی داشته و می خواهند تضعیف روحیه کنند.


وی با اشاره به اجرای چندین مرحله از رزمایش مواسات و همدلی توسط جوانان به عنوان رویش های انقلاب اسلامی تأکید کرد: این گونه تحریم ها هیچ گونه خللی در فعالیت نیروی مقتدر انتظامی که برقرار کننده نظم و امنیت در جامعه و مرزهای جمهوری اسلامی هستند وارد نمی کند بلکه در این راه مصمم تر و تیزبینانه تر عمل خواهند کرد.

انتهای پیام/