کبری حافظی گفت: ایران بار اول یا دومش نیست که توسط آمریکا تحریم می شود و مطمئنا این تحریم ها بی ثمر خواهد بود.

کبری حافظی در گفت وگو با سفیرافلاک، با اشاره به اینکه تحریم ها یک نوع کمبود برای آمریکاست که می‌خواهد آن را جبران کند، اظهار داشت: این تحریم ها همیشه به لطف پروردگار با شکست مواجه شده است و ایران بار اول یا دومش نیست که توسط آمریکا تحریم می شود و مطمئنا این تحریم ها بی ثمر خواهد بود.


همسر شهید زنده سید نور خدا موسوی بیان کرد: عزیزانی مثل شهید سردار سلیمانی را داشتیم که توسط آمریکا تحریم شد، شخصیت های برجسته مثل محسن رضایی که ۱۷ سال فرمانده سپاه پاسداران را بر عهده داشته و الان که هیچ مسئولیتی در سپاه ندارد آمریکا آن تحریم کرده که این نشان دهنده ترس آمریکاست و هنوز آمریکا از آن می ترسد.


وی با بیان اینکه تحریم ها نشانه ضعف و ترس آمریکاست، تصریح کرد: آمریکا هم بعد از اینکه سپاه را تحریم کرد، سپاه پاسداران مقتدرتر از گذشته شد و توانست در این مدت پرتاب موشک را انجام دهد ضربه محکمی به عین‌الاسد بزند که افتخار به یادماندنی را در تاریخ بر جا گذاشت.

حافظی خاطرنشان کرد: در چند سال اخیر با این کارهای آمریکا، اتحاد خیلی خوبی بین قوای نظامی ایران برقرار شده و در هیچ سالی نیروهای مسلح این همه با هم متعهد نشده بودند و در برابر مسائل بزرگ خارج از کشور و داخل از کشور مثل سیل، زلزله، کرونا با هم هماهنگ و پشتیبان هم هستند.


این همسر شهید با بیان اینکه نیروی انتظامی امنیت داخل کشور را بر عهده دارد و همه مردم ایران با این امنیت و با خیال راحت دارند زندگی می کنند، گفت: ما بیشتر این امنیت را مدیون شهیدان هستیم که در این راه جان فشانی می کنند بعد از چهل سال انقلاب، شهدای شاخص و در این راه داشته‌ایم که شهید شده اند وشهید سید نورخدا موسوی در سال ۹۷ هم جز شهدای شاخص ناجا شناخته شد و یک افتخار برای استان و کشور به عمل آورد.


وی اذعان داشت: تحریم نیروی انتظامی توسط آمریکا نشانه ترس آنهاست که انشاالله به پشتوانه شهدا مطمئن آمریکا هیچ کاری نمی تواند انجام دهد و این تحریم ها باعث اتحاد و همدلی بین مردم کشور خواهد شد.

انتهای پیام/