حجت الاسلام و المسلمين سيد احمدرضا شاهرخي گفت: تحريم ها هيچ گونه خللي در فعاليت نيروي مقتدر انتظامي كه برقرار كننده نظم و امنيت در جامعه و مرزهاي جمهوري اسلامي هستند وارد نمي كند.

حجت الاسلام و المسلمين سيد احمدرضا شاهرخي در گفت و گو با سفيرافلاك پيرامون تحريم فرماندهان ناجا از سوي آمريكا اظهار داشت: توطئه تحريم دشمنان مختص امروز و ديروز نيست بلكه قريب به 40 سال است ايران اسلامي از جانب آمريكاي جنايتكار تحريم شده است.

وي افزود: هنوز چند ماهي از پيروزي انقلاب اسلامي نگذشته بود تحريم ها شروع شدند تا آن جايي كه دشمنان در دوران جنگ تحميلي از ورود سيم خاردار به كشور ما ممانعت مي كردند و امروز هم از ورود قطعه اي كوچك در كارخانجات صنعتي كه بدانند موجب پيشرفت در جامعه مي شود ممانعت مي كنند.


نماينده ولي فقيه در لرستان بيان كرد: توطئه هاي دشمنان با پيروزي انقلاب اسلامي كه پايه هاي نظام مستبد 50 ساله آن ها را فروريخت، شروع شد چراكه منافع بسياري را از دست داده بودند و امروز دشمنان از بيداري اسلامي كه بواسطه انقلاب اسلامي در ميان مسلمانان و ممالك اسلامي ايجاد شده است ناراحت هستند.

 
حجت الاسلام و المسلمين شاهرخي گفت: تا پيش از شروع جنگ تحميلي نيز دشمنان به دنبال كودتا و آشوب و تفرقه در كشور بودند كه به لطف الهي و درايت امام راحل و پايداري جوانان و گروه هاي جهادي از آن مراحل عبور كرديم.


وي با اشاره به راه اندازي نيروگاه سيكل تكريبي در خرم آباد به عنوان دستاورد جوانان اين مرز و بوم، تصريح كرد: آنچه به عنوان تحريم نيروي انتظامي مطرح است جنبه شعاري و رواني دارد و به دنبال تضعيف روحيه مردم هستند.

نماينده ولي فقيه در لرستان گفت: آمريكا با مصوبات و برنامه هاي وزارت خزانه داري به زعم خود مي خواهد مانع پيشرفت ايران اسلامي شود اما همين تحريم ها فرصتي براي جوانان مملكت شد كه با روحيه خودباوري و اتكا به نفس به سمت توليد ماهواره و موشك بروند.

 
حجت الاسلام و المسلمين شاهرخي خاطرنشان كرد: آمريكائيان ديگر حربه اي ندارند و تمام نقشه و حربه هاي خود عليه انقلاب اسلامي را به كار گرفته اند و از طرفي برنامه هاي نظاميشان ديگر در هيچ كجا جوابگو نيست جهانيان شاهد بودند كه سپاه مقتدرانقلاب اسلامي در پاسخ به ددمنشي آمريكا چگونه پايگاه عين الاسد را هدف قرارداد.


وي ضمن محكوم كردن اقدام آمريكا پيرامون تحريم فرماندهان ناجا بيان كرد: نيروي انتظامي، سپاه پاسداران، ارتش جمهوري اسلامي امروز جهاد خودكفايي تشكيل داده اند و هر كدام مي توانند نيازهاي نظامي خود را تامين كنند.

نماينده ولي فقيه در لرستان يادآور شد: نمايشگاه هاي سالانه و اختراعات نيروهاي توانمند اين ارگان هاي نظامي و انتظامي گواه پيشتازي و سرآمدي ان ها در جهاد خود كفايي است؛ بنابراين اين گونه برنامه هاي دشمن بيشتر جنبه رواني داشته و مي خواهند تضعيف روحيه كنند.


وي با اشاره به اجراي چندين مرحله از رزمايش مواسات و همدلي توسط جوانان به عنوان رويش هاي انقلاب اسلامي تأكيد كرد: اين گونه تحريم ها هيچ گونه خللي در فعاليت نيروي مقتدر انتظامي كه برقرار كننده نظم و امنيت در جامعه و مرزهاي جمهوري اسلامي هستند وارد نمي كند بلكه در اين راه مصمم تر و تيزبينانه تر عمل خواهند كرد.

انتهاي پيام/