امام‌جمعه کوهدشت گفت: مکتب و مسیر امام خمینی (ره) شهدایی همچون سپهبد حاج قاسم سلیمانی را تربیت کرد.

به گزارش سفیر‌افلاک، حجت الاسلام ابراهیم طهماسبی ظهر امروز در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) که در مسجد حضرت صاحب الزمان(عج) کوهدشت برگزار شد، اظهار داشت: امام راحل کاری بی نظیر را انجام داد، با اینکه تمام جهان کفر در مقابل او ایستاد، این مرجع تقلید و رهبر خداترس انقلاب شکوهمند اسلامی را به پیروزی رساند.


وی افزود: با اخلاص امام خمینی (ره)، انقلاب اسلامی و الهی ایران پیروز شد و تداوم پیدا کرد، حیف که ظالمان، کلام امام (ره) را نفهمیدند و خود را به خواب زدند.


امام‌جمعه کوهدشت با اشاره به اینکه در نگاه امام(ره) مردم سالاری دینی در اداره امور اجرایی کشور دارای اهمیت زیادی است، عنوان کرد: عقلانیت،معنویت و عدالت سه شاخصه و محور مهم فکر امام خمینی(ره) برای به پیروزی رساندن انقلاب اسلامی ایران است.


وی تصریح کرد: جامعه ما بایستی دین،اخلاق و یاد خدا را سرلوحه خود قرار دهد که انقلاب اسلامی تداوم داشته باشد، چراکه امام(ره) با اخلاق مداری آن را به ارمغان آورد.


طهماسبی با اشاره به اینکه روح‌الله رفت ولی روح‌الامین آمد، گفت: ما امروز وارد فاز ابر قدرتی جدیدی شده‌‌ایم، کشتی های نفتی ما وارد آب‌های ونزوئلا می شوند و اقتدار ایران برای قدرت‌های جهان بار دیگر به نمایش در آمده است، ما این را مدیون هدایت‌ها و رهبری جانشین برحق امام(ره) هستیم.


امام‌جمعه کوهدشت با اشاره به اهمیت مجلس انقلابی، بیان کرد: انقلابی عمل کردن وظیفه همه ما است، در این ایام شیوع ویروس کرونا، ما علی‌رقم مشکلات مشاهده کردیم که مومنین، خیرین، بسیجیان، کادر درمان خط مقدم سلامت و… تلاش و عملی انقلابی ازخود نشان دادند.


وی گفت: هدف امام خمینی (ره) از انقلاب اسلامی معنویت، اخلاق و دفاع محرومان و مستضعفان بود، در مکتب امام(ره) شهدایی همچون سپهبد حاج قاسم سلیمانی‌ تربیت یافتند که خود، انقلاب بزرگی در دنیا به پا نمود، شب و ‌روزش برای عدالت مبارزه کرد، به طوری که رهبر قدس، او را بنام شهید قدس معرفی می کند.

انتهای پیام/