حجت الاسلام علي سپهوند گفت: مردم عزیز ایران با رهبری امام راحل عظیم الشان نهضت و انقلابی ایجاد کردند که در تاریخ جهان جایگاه ویژه ای دارد، به طوری که تمام نظام نوین سیاسی، اقتصادی و فرهنگی جهان را متحول کرد.

حجت الاسلام علي سپهوند در گفت وگو با سفیرافلاک ضمن تسليت فرا رسیدن رحلت معمار کبیر انقلاب اسلامی، امام راحل را احیاگر اسلام ناب محمدی(ص) در تمامی ابعاد اجتماعی و سیاسی دانست و اظهار داشت: قاطعیت، علم، شجاعت، صداقت، صراحت، تقوا و خداباوری و خداترسی جزو مهمترین ویژگی‌های امام راحل بود.


امام جمعه شهرستان ازنا گفت: حضرت امام(ره) با همین خصوصیات برجسته و همت و همراهی مردم موفق شد انقلاب اسلامی را به پیروزی برساند و در ادامه مقام معظم رهبری نیز با رهبری‌ داهیانه خود نظام اسلامی را در دنیا سرفراز کرد و این عظمت و عزت همچنان ادامه دارد.


وي استكبارستیزی امام خمینی(ره) را از خصوصیات بارز ایشان دانست و گفت: امام به ما آموخت كه هر تلاشی برای سازش با استكبار، موجب از بین رفتن عزت ما می شود.


حجت الاسلام سپهوند تصریح کرد: مردم عزیز ایران با رهبری امام راحل عظیم الشان نهضت و انقلابی ایجاد کردند که در تاریخ جهان جایگاه ویژه ای دارد، به طوری که تمام نظام نوین سیاسی، اقتصادی و فرهنگی جهان را متحول کرد.

به گفته وي انقلاب و مردم جداشدنی نیستند و مردم ولایی ایران در مراحل مختلف؛ مانند دفاع مقدس و در جریان اخیر خدمت رسانی و رزمایش کمک مومنانه نیز نشان داده اند که وفادار در مسیر انقلاب و تابع رهبری عظیم الشان خود هستند.


امام جمعه ازنا انتخاب مقام معظم رهبری را یک لطف و عنایت الهی به ایران اسلامی دانست و افزود: وجود مبارک رهبر عظیم الشان انقلاب، نه تنها برای ایران بلکه برای جهان اسلام یک نعمت بوده و جامعیت رهبر معظم انقلاب در تاریخ اسلام کم نظیر است و تنها راه موفقیت انقلاب و نظام اسلامی، پیروی و اطاعت از مقام معظم رهبری در تمامی عرصه هاست.


وي ضمن گراميداشت یاد و خاطره شهدای ۱۵ خرداد را گفت: ۱۵ خرداد هیچ گاه از صفحه تاریخ ایران محو نخواهد شد چراکه آغازی بود برای کاری بزرگ و الهی و آن پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران بود.

انتهاي پيام/